Diş plağım kırıldı

TheNoblesT.R

Hectopat
2-2.5 yıl diş teli taktım ve sonra plak takmaya başladım. O da galiba 1 yıl olacak belki geçmiştir bugün kırıldı. Yeniden yaptırmaya gerek var mı? Bir sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Plaklar 4-5 çift veriliyor hafta hafta değiştirilmesi için genellikle aylık olarak verilir eğer kırıldıysa bir sonraki haftanın plaklarını takabilirsin sorun olmaz. Yine de doktoruna başvur.

Plaklar 4-5 çift veriliyor hafta hafta değiştirilmesi için genellikle aylık olarak verilir eğer kırıldıysa bir sonraki haftanın plaklarını takabilirsin sorun olmaz. Yine de doktoruna başvur.

Hocam nerede yaotirabilirim başka plak yok ama oyun hamuru gibi bir şeyle kalıp almışlardı galiba o duruyor nereden yaptirabilirim illa aynı doktora mi gitmen gerek.

Hocam nerede yaotirabilirim başka plak yok ama oyun hamuru gibi bir şeyle kalıp almışlardı galiba o duruyor nereden yaptirabilirim illa aynı doktora mi gitmen gerek.
Hocam her doktorun çalışma standartı farklı, yakınımda tedavi gören kişilerin aşama aşama diş simulasyonları hazırlanıyor bunları uygun kalıp yurt dışında basılıyor. Doktorunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Plağı düzgün takmadığım için ön üst 2 dişim açılmıştı. Onu kapamak için tel tedavisi bittikten sonra 1 ay sadece üst tarafa tel takmıştım. Aksatmadan doktora gitmeni öneririm.

Plağı düzgün takmadığım için ön üst 2 dişim açılmıştı. Onu kapamak için tel tedavisi bittikten sonra 1 ay sadece üst tarafa tel takmıştım. Aksatmadan doktora gitmeni öneririm.

Hocam ilk diş teli çıktığın da arkasına tel takmak için diş eti ameliyatı oldum başka doktora o 1-2 hafta takma dedi 1 dişim bozulmuştu sadece üste tel taktikar ama şimdi bayağı oldu en kotu 8-9 ay oldu Full taktım plak çok sorun olmaz bence ama bilemedim.

Geri
Yukarı