Diş sızlaması

balikeat

Megapat
Son bir haftadır soğuk hiçbir şey yiyemez ve içemez oldum. Dolaptan çıkan karpuzu bile ısırınca dişlerim acayip sızlıyor. Soğuk, buzlu içecek içemiyorum. Haftaya dişçiye gideceğim ama çoğu insanın yaşadığı bir sorun olduğu için burada tecrübe etmiş olanlar belki yönlendirir veya bir tavsiyesi olur.

Evet, çok uzun yıllar yaşadım ve dişlerimin oldukça zayıf olduğunu öğrendim. Diş minesi azalmış/incelmiş sanırım, soğuk bir şeyler yemeğe çalışınca dişlerimi çok sızlatıyordu. Şimdi zayıf dişler düştüğü için sızlama falan çok az var. Tahminimce bundan kaynaklanıyor olabilir.

Son bir haftadır soğuk hiçbir şey yiyemez ve içemez oldum. Dolaptan çıkan karpuzu bile ısırınca dişlerim acayip sızlıyor. Soğuk, buzlu içecek içemiyorum. Haftaya dişçiye gideceğim ama çoğu insanın yaşadığı bir sorun olduğu için burada tecrübe etmiş olanlar belki yönlendirir veya bir tavsiyesi olur.
Kardaş dişi mişi birak daha önemli sıkıntılarımız var,sen bana mobil android de, cromda segme görünümünü tablo görünümünden nasil eski haline getirebilirim,onu bir izah edermisin,diş sorununa bi care buluruz sonra
Kardaş dişi mişi birak daha önemli sıkıntılarımız var,sen bana mobil android de, cromda segme görünümünü tablo görünümünden nasil eski haline getirebilirim,onu bir izah edermisin,diş sorununa bi care buluruz dert etme

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı