Diş teli gerekli mi?

tucucorrea

Decapat
Yer
Inter
Merhaba. Gelen ay diş teli taktırma düşüncem var fakat yaşıtlarımın arasında diş teliyle gezmek pek içime sinmiyor. Sizce gerekli mi yoksa takmasam da olur mu benim durumumda? Arka kamerada çok belli oluyor çarpıklık.

IMG_20231115_231157.jpg
IMG_20231115_231144.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense ben bir şey göremiyorum doğal dişleriniz neden utanıyorsunuz? Tabi siz bilirsiniz fakat ilk aylar zor geçebilir. Bazılarına diş teli çok yakışabiliyor.

Nedense ben bir şey göremiyorum doğal dişleriniz neden utanıyorsunuz? Tabi siz bilirsiniz fakat ilk aylar zor geçebilir. Bazılarına diş teli çok yakışabiliyor.
Hocam bir de böyle bir fotoğraf var. Açıkçası aileme de yük olmak istemiyorum ama hayatımın başka bir bölümünde taktırmam imkansız. Ya şimdi ya da hiç. Doktor tam 1 sene takacağımı söyledi eğer takmaya karar verirsem.

Dosya Ekleri

• IMG_20231115_235219.jpg
    IMG_20231115_235219.jpg
    179,3 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba. Gelen ay diş teli taktırma düşüncem var fakat yaşıtlarımın arasında diş teliyle gezmek pek içime sinmiyor. Sizce gerekli mi yoksa takmasam da olur mu benim durumumda? Arka kamerada çok belli oluyor çarpıklık.

Taktır kardeşim. Birkaç yıllık bir şey. Kocaman ömründe hiçbir şey. Daha öz güvenli ve rahat yaşamak için taktır geç. 1 kere yaşayacaksın bu hayatı.

Hocam benim de sadece alt ve ön dişlerimde aralarında açıklık var bende yaptırmak istiyorum. Sadece alt tarafa yapılıyor mu? Acaba bir de fiyatlardan haberiniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı