Diş teli takıldıktan sonra zor yemek yiyorum

518900

Decipat
Cuma günü tel taktırdım sadece üst dişlerime, yemek zor ısırıyorum ve fırçalarken acıyor. Bu acı ne zaman geçer ve yemek zorluğu?

Cuma günü tel taktırdım sadece üst dişlerime, yemek zor ısırıyorum ve fırçalarken acıyor. Bu acı ne zaman geçer ve yemek zorluğu?
Hocam tel ilk takıldığında gerçekten çık ağrı yapıyordu hatırlıyorum. Fakat alıştıktan sonra sorun oluşturmuyor. Her kontrole gittiğimde teli geriyordu ya da daha gergin tel takıyordu benim doktorum sanırsam. O sırada 1-2 günlük ağrı yapıyordu sonra geçiyordu. Yani bu ağrı kalıcı değil korkmayın.

İlk takıldığında sadece çorba içebilirim herhalde diye düşünüyordum. Ancak 1 hafta sonra acısı geçiyor ve her ay kontrole gittiğinde acı tekrarlanacak. Ancak dişin ve vücudun bu acıya alışık olduğundan dolayı acı daha hafif ve kısa sürecek. Sen yine de doktorunun tavsiyelerini uygulayıp dişlerini güzelce fırçala, ziya diş taşı temizlettirmek nedir iyi bilirim, ömrümden yıllar aldı sanki.

Ben de randevu bulamadığım için özele gideceğim hocam, peki fiyatı neydi
Hocam semte göre değişiklik gösterir sanırım 15k yaptırdım sadece üstlere

Ben de randevu bulamadığım için özele gideceğim hocam, peki fiyatı neydi
Özele gidin hocam diş teli önemli bir şey devlette uzun sürüyor özelde çok iyi ilgileniyorlar

Geri
Yukarı