Dışarıda Oynamak İçin Basketbol Topu Önerisi - Spalding, Tarmak

xinaFs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar basketbol oynamayı çok seviyorum geçen günlerde dandik bir basketbol topu almıştım ve olması gereken gibi yumurtlayıp sonra da aldığı hasarlardan ötürü çizik çizik oldu ve bir şekilde patladı.

Bir kaç gündür her gün araştırıyorum bu konuyu fakat kafamda net bir şey oluşmadı hâlen.
Arkadaşlar bütçem en yüksek 400-500 arası olabilir.
Spalding TF-150 ve bir kaç tane Tarmak basketbol topu arasında gidip geliyorum sürekli.
Haftada bir kaç gün dışarıda oynamak için beni sorun çıkartmadan adam akıllı bir kaç yıl hangi top götürür?
Kendi deneyimlerinize dayanarak yazarsanız çok sevinirim.
Elinizden geldiğince yardımcı olursanız sevinirim yoksa kafayı yiyeceğim bunu düşünmekten. 😀

Hocam ben uzun yıllar TF-150 kullandım. Top bence gayet mükemmel ben 2-3 günde bir çıkıyordum eskiden basketbol oynamaya ve sabahın sıcağında 3-4 saat oynuyordum. Bu etkenlere rağmen beni 1.5 sene götürdü. TF-150 alırsanız pişman olacağınızı sanmıyorum eğer ileride basketbola daha da sıkıca bağlanırsanız iyisinden molten veya wilson marka bir top alırsınız. Neden topu değiştirdiğimi merak ediyorsanız iyice dümdüz olmuştu ve hafiften farklı yerlerinden yumurtalar çıkmaya başladı.

Hocam ben uzun yıllar TF-150 kullandım. Top bence gayet mükemmel ben 2-3 günde bir çıkıyordum eskiden basketbol oynamaya ve sabahın sıcağında 3-4 saat oynuyordum. Bu etkenlere rağmen beni 1.5 sene götürdü. TF-150 alırsanız pişman olacağınızı sanmıyorum eğer ileride basketbola daha da sıkıca bağlanırsanız iyisinden molten veya wilson marka bir top alırsınız. Neden topu değiştirdiğimi merak ediyorsanız iyice dümdüz olmuştu ve hafiften farklı yerlerinden yumurtalar çıkmaya başladı.
Anladım hocam şu anda benim kafamda da TF-150 oturmaya başladı Molten ve Wilson'a da baktım ama çok pahalı geldi bütçemin iki katı.
Molten biraz daha yakın bütçeme ama şu an o kadar verebileceğimi düşünmüyorum.
Uygun fiyatlı bir Spalding TF-150 almayı düşünüyorum şu anda.

Anladım hocam şu anda benim kafamda da TF-150 oturmaya başladı molten ve Wilson'a da baktım ama çok pahalı geldi bütçemin iki katı.
Molten biraz daha yakın bütçeme ama şu an o kadar verebileceğimi düşünmüyorum.
Uygun fiyatlı bir spalding TF-150 almayı düşünüyorum şu anda.

Hocam biraz geç döndüm kusura bakmayın. Molten ve wilson ileri düzeyde alınacak toplar eğer dışarıda oynuyor iseniz wilson tavsiye ederim şahsi olarak molten deneyimlemedim ileride o zamana kadar çok şey değişir. Şu an TF-150 alın geçin derim. Pişman olacağınızı sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı