Dışarıdan bakınca nasıl biriyim?

Her ay almazsınız hocam.
Vodafone 3 aylık gamepass vermişti. Ama yeterli sistem olmadığı için kullanamıyorum kaldı öyle. Ama kullandıktan sonra da insan boşlukta kalıyor. Discord 2 aylık verdiği zaman bir kaç oyun oynamıştım. Bitince kaldılar. Bu arada discord yine 2 aylık veriyor. Toplam 5 aylık var ben de ne yapacağım bilmiyorum.

500 mesajla pek tanınacağını sanmam. İlk sayfayı okudum, konuyla alakasız muhabbet dönmüş hep. Soruna adam akıllı cevap bekliyorsan kendini anlatman lazım.
Dediğim gibi belki konuları okumuş 1-2 kişi veya merak edip açtığım konulara bakacak bir kaç kişi çıkar diye açmıştım konuyu. Anlatsam bile ne anlatacağımı bilmiyorum.

Sevdiğiniz şeyler bahsedin hocam, mesela hangi Türk müzikleri dinlersiniz? Sevdiğiniz diziler filmler? Oynamaktan keyif aldığınız oyunlar? Yapmaktan keyif aldığınız diğer şeyler? Böylece biz de hakkınızda biraz fikir edinip ona göre yorum yaparız.
Genelde Türkçe müzik dinlemiyorum ama dinlediğim zaman da arabesk dinliyorum. Sevdiğim filmi daha geçen gün düşündüm ve aklıma başka bir film gelene kadar yeşil yol en sevdiğim filmdir. En sevdiğim dizi breaking bad şu anda Prison break izliyorum. Shameless ve the walking dead izlemek istiyorum ama ikisi de çok uzun olduğu için üşeniyorum. Oynamayı sevdiğim oyunları ben de bilmiyorum. Genelde satın alıyorum biraz oynadıktan sonra bırakıyorum. Ama şu anlık en sevdiğim oyun Dying Light hatta yakın zamanda 2. Kere başladım.
Simülatör oyunlarını seviyorum. Genelde oyunları videolarını izleyip satın alıyorum ama oynamak fazla sarmıyor. Mesela 7 Days to die, Ark survival evolved, Stardew valley

Ayrıca 10. Sınıfım meslek lisesine gidiyorum ve yazılım okuyorum. Önceki sene Python öğrendik ve bu sene de Visual studio üzerinden c# ve robotik kodlama dersinde mikrodenetleyici kartların kullanımını öğreniyoruz.

Genelde Türkçe müzik dinlemiyorum ama dinlediğim zaman da arabesk dinliyorum. Sevdiğim filmi daha geçen gün düşündüm ve aklıma başka bir film gelene kadar yeşil yol en sevdiğim filmdir. En sevdiğim dizi Breaking Bad şu anda Prison Break izliyorum. Shameless ve The Walking Dead izlemek istiyorum ama ikisi de çok uzun olduğu için üşeniyorum. Oynamayı sevdiğim oyunları ben de bilmiyorum. Genelde satın alıyorum biraz oynadıktan sonra bırakıyorum. Ama şu anlık en sevdiğim oyun Dying Light hatta yakın zamanda 2. kere başladım.
Simulator oyunlarını seviyorum. Genelde oyunları videolarını izleyip satın alıyorum ama oynamak fazla sarmıyor. Mesela 7 Days to Die, Ark Survival Evolved, Stardew Valley.

Ayrıca 10. sınıfım meslek lisesine gidiyorum ve yazılım okuyorum. Önceki sene Python öğrendik ve bu sene de Visual Studio üzerinden C# ve robotik kodlama dersinde mikrodenetleyici kartların kullanımını öğreniyoruz.

Yeşil yol şahane bir film bence de. Karakterlerin işlenişi falan çok iyiydi cidden. Zıtlıklar ve çaresizlik çok iyi işlenmiş. Bu filmi sevdiğiniz için gözümdeki alfa puanınıza +50 ekliyorum açıkçası. Breaking Bad en sevdiğiniz ve en gıcık olduğunuz karakterler? Walking Dead için çok bir şey diyemiyorum ama shameless ilk 7 sezonu şahaneydi. Üşenmediğiniz bir ara şans vermenizi tavsiye ederim. Dying Light güzel bir oyun, ben ilk çıktığında bir süre oynadım ama gece gelen devimsi yaratık vardı yanlış hatırlamıyorsam, o beni biraz korkutmuştu o zamanlar. 7 Days to Die benim çok hoşuma gitmedi. Birkaç gün oynayıp bıraktım. Yazılımcı olursanız geleceğiniz parlak gibi duruyor. Robotik kodlama öğrenip kendi chad zırhınızı yapabilirsiniz. Bu yazdıklarınızdan yola çıkarak sizi zevk sahibi ve zeki bir alfa olarak görüyorum ve alfalık puanınıza +200 ekliyorum.

Yeşil yol şahane bir film bence de. Karakterlerin işlenişi falan çok iyiydi cidden. Zıtlıklar ve çaresizlik çok iyi işlenmiş. Bu filmi sevdiğiniz için gözümdeki alfa puanınıza +50 ekliyorum açıkçası. Breaking Bad en sevdiğiniz ve en gıcık olduğunuz karakterler? Walking Dead için çok bir şey diyemiyorum ama shameless ilk 7 sezonu şahaneydi. Üşenmediğiniz bir ara şans vermenizi tavsiye ederim. Dying Light güzel bir oyun, ben ilk çıktığında bir süre oynadım ama gece gelen devimsi yaratık vardı yanlış hatırlamıyorsam, o beni biraz korkutmuştu o zamanlar. 7 Days to Die benim çok hoşuma gitmedi. Birkaç gün oynayıp bıraktım. Yazılımcı olursanız geleceğiniz parlak gibi duruyor. Robotik kodlama öğrenip kendi chad zırhınızı yapabilirsiniz. Bu yazdıklarınızdan yola çıkarak sizi zevk sahibi ve zeki bir alfa olarak görüyorum ve alfalık puanınıza +200 ekliyorum.
Breaking bad'de tabiki skyler en gıcık olduğum karakter. Bir ara düzgün, normal bir insan olacak sandım ama asla... En sevdiklerim ise Jesse, Walt, Saul, Mike.

7 days ben oynadığımda da hiç sarmıyor. Yarım saat oynayamıyorum ama YouTube'dan izleyince aşırı sarıyor. Oyunun videosunun yüklenmesini bekliyorum hatta. Dying lighttaki o büyük olanların adı azman galiba sadece turuncu giyiniyorlar. Vur kaç yaparak çok kolay oldurebiliyorsun. Ama onları demiyorsan büyük olan bir de eceller var. Gece çıkıyorlar. Mor ışık tutunca da çok kolay kacabiliyorsun.

Bu arada 250 alfalık puanı için teşekkür ederim. Bir ara siz de kendinizi anlatın okuyalım.

Geri
Yukarı