Dışarıdan bakınca nasıl biriyim?

Pardon hocam 😀. Öyle bir hata yapmam. Eğer bir gün okuldan bir kızı sever de ayrılırsak her gün yüzünü görmek üzer demek istemiştim.

Okyanusta balık çok tutan yok üzmeyeceksin kendini sokakta bulduğun kızla nasıl konuşup tanışmayı denesen sapıkk diye bağırsa esnaftan bir güzel dayak yersin.

Okyanusta balık çok tutan yok üzmeyeceksin kendini sokakta bulduğun kızla nasıl konuşup tanışmayı denesen sapıkk diye bağırsa esnaftan bir güzel dayak yersin.
Elbette bir gün karşıma çıkacak ama okuldan ya da arkadaş çevremden birisi olacağını düşünmüyorum. Tabi insanların fikirleri değişir. Belki bir gün bir kişi çıkacak arkadaş herşeyi göze alacağım. Şimdilik bilmiyorum tabii.

Elbette bir gün karşıma çıkacak ama okuldan ya da arkadaş çevremden birisi olacağını düşünmüyorum. Tabii insanların fikirleri değişir. Belki bir gün bir kişi çıkacak arkadaş her şeyi göze alacağım. Şimdilik bilmiyorum tabii.

İnşallah hocam.

Arkadaş "erkek lisesinde mi okuyorsunuz?" diye sormuş, siz de "her hatayı yaparım onu yapmam demissiniz" ben de esprisine "erkek sevgili" dedim. Küçük bir şaka yani. Yoksa sizin gibi giga Chad'ı dize getirmiş bir alfaya saygısızlık haddime değil.
Estağfurullah hocam sizinle konuşmasak nereden gelecek alfalık.

Elbette bir gün karşıma çıkacak ama okuldan ya da arkadaş çevremden birisi olacağını düşünmüyorum. Tabii insanların fikirleri değişir. Belki bir gün bir kişi çıkacak arkadaş her şeyi göze alacağım. Şimdilik bilmiyorum tabii.

Hocam bence siz, size ilgi gösteren ilk kıza aşık olacaksınız. 1 aylık Game Pass üyelik koyuyorum Iddia'ya. :D

Estağfurullah hocam sizinle konuşmasak nereden gelecek alfalık.

Off böyle ince söyler söyleyerek alfalığınıza alfalık kattınız vallahi saygım arttı.

Geri
Yukarı