Dişçi için tasarlanan logo nasıl görünüyor?

Normalde yapıcı eleştiri yapacaktım ancak konu sahibinin insanlara karşı egosu ve ters cevapları tüm hevesimi kaçırdı. Bir tasarımcı olarak eğer bu işin başındaysanız bu ego çok saçma eğer bu işi yıllardır yapıyorsanız diyecek çok şey kalmamış, belli oluyor kalite.

Ortada bir hikaye yok, yaratıcılık yok, logo hissi dahi yaratmıyor. Daha çok tanıdığa yapılan logo hissi oluşuyor.

Ben kendime asla mükkemel tasarımcı demiyorum ancak profil resmimde bulunan minimalist logonun dahi bir hikayesi ve olay örgüsü var.

Normalde yapıcı eleştiri yapacaktım ancak konu sahibinin insanlara karşı egosu ve ters cevapları tüm hevesimi kaçırdı. Bir tasarımcı olarak eğer bu işin başındaysanız bu ego çok saçma eğer bu işi yıllardır yapıyorsanız diyecek çok şey kalmamış, belli oluyor kalite.

Ortada bir hikaye yok, yaratıcılık yok, logo hissi dahi yaratmıyor. Daha çok tanıdığa yapılan logo hissi oluşuyor.

Ben kendime asla mükkemel tasarımcı demiyorum ancak profil resmimde bulunan minimalist logonun dahi bir hikayesi ve olay örgüsü var.
Egolu kısmı atar mısınız?

Bunu yazarak siz ego yapmışsınız farkında değilsiniz.

Burada insanlar daha eleştiri ile linç arasındaki farkı anlayamıyor. Sonra 1 kişiye bir şey diyince konu sahibi insanları tersliyor oluyor. ''10 TL'ye bile almam ben bunu.'' Bu ne şimdi eleştiri mi?

Affedersiniz de bir sövmediğiniz kaldı şurada.

Son düzenleme:

Burada insanlar daha eleştiri ile linç arasındaki farkı anlayamıyor. Sonra 1 kişiye bir şey deyince konu sahibi insanları tersliyor oluyor. "10 TL'ye bile almam ben bunu." bu ne şimdi eleştiri mi?

Hocam tavrınız hoşuma gitmedi ve bilmiş gibi yazdığınızı düşündüm. Kesinlikte burada yazanlar da hafife alınır değil. Yapıcı eleştiri yok. Kusura bakmayın biraz ön yargı ile yaklaştım, insanların size bu kadar yüklendiğini fark etmedim.

Ciddi şekilde yorumlamak gerekirse, çizimi daha 2 gün önce başlayan birisi olarak kendiniz çizmeniz çok büyük başarı. Hazır alıp font ile ilk logom demenizden iyidir. Bana göre bir logo kesinlikle bir hikayeye ve ince detaylara sahip olmalıdır. Çizimler gelişir problem değil ancak yaratıcılık katmanız ve daha çok eğitim izleyerek pratik yapmanız lazım. Bu işe yıllarını veren insanların YouTube hesaplarını takip edebilir işin kolaylıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dişçi kliniği benden 2. bir kaplumbağa temalı bir logo yapmamı istedi. Karetta kaplumbağası olsun dedi ve gülsün dişleri gözüksün dedi. Bu şekilde 2. bir logo hazırladım ona. Sizce nasıl görünüyor?
Kaçak kaplumbağa avcısı logosu.

Burada insanlar daha eleştiri ile linç arasındaki farkı anlayamıyor. Sonra 1 kişiye bir şey deyince konu sahibi insanları tersliyor oluyor. "10 TL'ye bile almam ben bunu." Bu ne şimdi eleştiri mi?

Affedersiniz de bir sövmediğiniz kaldı şurada.

Kanka öncelikle kaplumbağayı biraz daha büyüt, elle çizilmiş gibi duruyor onu daha pürüzsüz hale getirmelisin. Ağızındaki diş sayısını azaltırsan dişler daha belirgin olur. Ağızını büyütebilirsin. Onun dışında kaplumbağa biraz daha mutlu olsa güzel olur.

Dişi üste 4 alta 4 tane kare kare yapsan güzel olurdu. Bu daha çok katil bir karetta gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı