Sürprizbozan Disco Elysium kaç saatte biter?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Şu an 18. saatteyim. İnternette 21 saat yazmışlar ama daha fazla olmasını umuyorum.

Evet şu an bitirdim. 21 saat bile sürmedi. 18,9 saatte bitti. Hayatımda oynadığım açık ara en iyi hikayeli oyundu. Oynamadıysanız kesinlikle oynayın.

Son düzenleme:
Şu an 18. saatteyim. İnternette 21 saat yazmışlar ama daha fazla olmasını umuyorum.

Evet şu an bitirdim. 21 saat bile sürmedi. 18,9 saatte bitti. Hayatımda oynadığım açık ara en iyi hikayeli oyundu. Oynamadıysanız kesinlikle oynayın.
Senin sonun nasıldı?Belki farklı sonlar oluyordur diye sordum.

Biraz yan görev yaparak 25 saat civarında bitirmiştim oyunu. Vakit olmadığı için istemeyerek hızlı hızlı oynadım. Yoksa 50 saatten erken salmazdım oyunu. Atmosferi aşırı güçlü, ana hikaye dışında yan karakterlere de odaklanırsanız her şey çok daha acayip bir hale bürünüyor.

Senin sonun nasıldı?Belki farklı sonlar oluyordur diye sordum.
Hocam ben Kitsuragi'yi kurtarmayı başarmıştım. 4. gün adadan iç savaşta askerlik yapan katili bulduktan sonra karakoldan partnerimiz geldi. Teymen Kitsuragi'yi de 41. Karakol'da çalışmaya davet etti ve arabaya binip oyun bitti.

Bu arada ben çok şanssızmışım sanırım oyun sadece 18,9 saatte bitti. Hem de ilk oynayışımda. İnşallah şu yapımcı yakında yeni bir izometrik RPG çıkartır.

Hocam ben Kitsuragi'yi kurtarmayı başarmıştım. 4. gün adadan iç savaşta askerlik yapan katili bulduktan sonra karakoldan partnerimiz geldi. Teymen Kitsuragi'yi de 41. Karakol'da çalışmaya davet etti ve arabaya binip oyun bitti.

Bu arada ben çok şanssızmışım sanırım oyun sadece 18,9 saatte bitti. Hem de ilk oynayışımda. İnşallah şu yapımcı yakında yeni bir izometrik RPG çıkartır.
Sonumuz aynı olmuş😀Son bana güzel geldi,16 saatte bitirmişim.Orhun Kayaalp'in sonuna baktım,gerçekten garip bir sondu.Kitsuragi'yi kurtaramamış,Cuno dedektif oluyordu😀

Sonumuz aynı olmuş😀Son bana güzel geldi,16 saatte bitirmişim.Orhun Kayaalp'in sonuna baktım,gerçekten garip bir sondu.Kitsuragi'yi kurtaramamış,Cuno dedektif oluyordu😀

Evet ben de kendim oynadıktan sonra onu izliyordum. Onun 3. oynayışı olduğundan bana göre o kadar fazla eşyası vardı ki ben ney atladım diyordum sürekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı