Disco Elysium nasıldır?

QwertPasha

Picopat
Daha fazla  
Disco Elysium alacağım ama emin olamıyorum çok uzun okumalar beni yorar mı oyunu oynayıp bitirmiş bir arkadaş varsa güzel bir şekilde oyunu anlaltıp beğendiği ve beğenmediği yönleri anlatabilir mi?

Bir de laptoplardan anlayan biri varsa başka bir şey daha yazmıştım bugün ona bir bakabilir mi?

Disco Elysium alacağım ama emin olamıyorum çok uzun okumalar beni yorar mı oyunu oynayıp bitirmiş bir arkadaş varsa güzel bir şekilde oyunu anlatıp beğendiği ve beğenmediği yönleri anlatabilir mi?

Dedektiflik rol yapma güzel oyun.

Kitap okuyormuş gibi oynayacağınız, bu süreçte yanınızda çay veya kahvenin eksik olmaması gereken bir oyun diyebiliriz. Anlık olarak fiyatı ciddi anlamda uygun, muhtemelen bu fiyata son görüşümüz. Tür ilginizi çekiyorsa, uzun metinler okumaktan/kitap okumaktan sıkılmıyorsanız ilginizi çekebilecek bir yapım.

20 Kasım'dan önce alabileceğiniz en iyi oyunlardan. Yazı tabanlı rol yapma oyunları bayabilir ve size gitmeyebilir ama denemenizi tavsiye ederim.

Dedektif olarak Revachol şehrinde işlenen bir cinayeti araştıyorsunuz. Ben keyif alarak oynamıştım. Genellikle konuşma metinleri uzun ve ilk oynayışımda yanlış ilerlediğim için baştan oynamaya başlamıştım. Rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu fiyata kaçmaz.

Geri
Yukarı