Disco Elysium oynanır mı?

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Disco Elysium'un olayı nedir? Her yerde övüldüğünü görüyorum. Metacritic'de de sıralamada 1. sırada. Bu oyunu bu kadar iyi yapan şey nedir? İzometrik RPG sevmeyen birine bile sıkmadan oynattırabilir mi kendini?

Disco Elysium'un olayı nedir? Her yerde övüldüğünü görüyorum. Metacritic'de de sıralamada 1. sırada. Bu oyunu bu kadar iyi yapan şey nedir? İzometrik RPG sevmeyen birine bile sıkmadan oynattırabilir mi kendini?
Türe alışkınsanız bakın derim. Türkçe dil desteğide geldi kaçmaz.

Oynanır. Oyunun ilk 1 saatini oynadım göz atmak için. Oyunun teması çok güzel, hikayeside güzel diyorlar güzeldirde başlangıç çok iyiydi.

Türe alışkınsanız bakın derim. Türkçe dil desteğide geldi kaçmaz.
İzometrik RPG sevmeyen birine bile sıkmadan oynattırabilir mi kendini?
Bunu bu yüzden sormuştum. Bu tür oyunlarla aram yok ama bakmak istiyorum fiyat ucuz ve Türkçe dil desteği bile getirmişler. Yapımcı hem 0.80 dolara oyun satıyor hem de Türkçe dil desteği getiriyor, bu adamlar taş mı yiyor anlamadım :D

Türkçe dil desteği de gelmişken bence bir denemeniz lazım. İzometrik RPG'den nefret edene kendini oynatırcağını pek sanmasamda kesinlikle bir şans vermenize değebilir.

Son yıllarda çıkan en iyi RPG oyun. RPG seviyorsanız kesinlikle oynanır ama oyun uzun sürüyor ve RPG sevmeyen birisini bayabilir.

50-60 saat sürüyor bildiğim kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı