Ücretsiz Discord 1 aylık Nitro üyeliği dağıtıyor!

Bende kart istiyor kart girdikten sonra 18 lira istiyor sizde de böyle bir şey istiyor mu acaba?

Kod vermesi gerekmiyor muydu? Kartımda 18 TL mi olması gerekiyor?,
Kodu 72 saat içinde e-posta olarak yolluyor.
Bende kart istiyor kart girdikten sonra 18 lira istiyor sizde de böyle bir şey istiyor mu acaba?
Nitro üyeliği almak için hesapta kayıtlı bir kart bulunması gerekiyor. Discord hesabına ilk defa kart eklerken doğrulama için 1 dolar (eski kura göre 18 TL) çekip 1-2 dakika içerisinde geri yatırıyor. Üyeliği aldıktan sonra abonelikler kısmından "iptal" tuşuna basarsanız otomatik ödeme yapmaz, kartı hesaptan silebilirsiniz.

Discord, 8 Haziran 2023'e kadar webtoon uygulamasında Discord için yapılan çizgi roman serisini okuyan kişilere 1 aylık Nitro üyeliği hediye ediyor.
Webtoon uygulamasını telefonunuza indirip hesap oluşturup “wumpus wonderventures” serisini okuyup (4 bölüm) gelen alana e-posta adresinizi girdikten sonra 72 saat içinde kod mail olarak geliyormuş.
Nitro'yu kullanmak için son 12 ay içerisinde aktif bir Nitro üyeliğinizin olmaması yeterli, bir yıldan önce Nitro kullananların da kullanabileceği yazıyor.

Eki Görüntüle 1780154

Alınan kodlar 20 Ağustos 2023'e kadar geçerli.

Uygulamaya kaydolduktan sonra doğrulama e-postası biraz geç geliyor, bana 10 dakika civarı bir sürede geldi. Henüz Nitro kodum gelmedi.

Kaynak (İngilizce): https://support.discord.com/hc/en-u...onth-of-Discord-Nitro-for-WEBTOON-Readers-FAQ

Ben kodu aldım diyelim 8 Haziran'dan önce 20 Ağustosa kadar mı aktif edebiliyorum.

Kodu 72 saat içinde e-posta olarak yolluyor.

Nitro üyeliği almak için hesapta kayıtlı bir kart bulunması gerekiyor. Discord hesabına ilk defa kart eklerken doğrulama için 1 dolar (eski kura göre 18 TL) çekip 1-2 dakika içerisinde geri yatırıyor. Üyeliği aldıktan sonra abonelikler kısmından "iptal" tuşuna basarsanız otomatik ödeme yapmaz, kartı hesaptan silebilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler sayesinde hallettim.

Bana link geldi bastım kredi kartı bilgilerini girdim visa 18tl kesti karttan neden?
Yukarıda cevapladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı