Discord 13 yaşından büyük olmama rağmen ban yedim

Bir sunucuda şakasına 14 yaşındayım 40 kiloyum falan yazmıştım birine ve ban yedim.

On üç yaşından veya ülkendeki minimum dijital reşitlik yaşından küçük olduğunu belirttin. Bulunduğun ülkede Discord kullanabilmek için gerekli minimum yaşı buradan öğrenebilirsin: https://dis.gd/age-gate

Böyle yazıyor. Türkiye'de kaç?

Bu mesajı gönderdiğiniz sunucu bir nsfw sunucusu ise birisi sizi raporlayıp hesabınızı kapattırmış olabilir benim de zamanında hesabım böyle bir olaydan askıya alınmıştı Discord'un desteğine yazın sizden kimliğinizi elinizde tutarken diğer elinizde nickinizin olduğu bir kağıtla beraber yüzünüzün fotoğrafını göstermenizi isteyecekler kimlikte vermek istemediğiniz bilgileri kapatabiliyorsunuz sadece doğum tarihi gözükmesi yeterli.

Bu mesajı gönderdiğiniz sunucu bir nsfw sunucusu ise birisi sizi raporlayıp hesabınızı kapattırmış olabilir benim de zamanında hesabım böyle bir olaydan askıya alınmıştı Discord'un desteğine yazın sizden kimliğinizi elinizde tutarken diğer elinizde nickinizin olduğu bir kağıtla beraber yüzünüzün fotoğrafını göstermenizi isteyecekler kimlikte vermek istemediğiniz bilgileri kapatabiliyorsunuz sadece doğum tarihi gözükmesi yeterli.

Tamamdır sağ olun halledeceğim. 2018'den kalma hesabım benim için değerli.

Dostum sen sayı yazıyorsun ve sonradan mesajlar değiştiriliyor ardından seni şikayet ediyorlar.

:(

Ama yaşım 1 veya yaşım 9 yazmadım ki.

Bunun bir açığı var size 9 yazdıran kişi daha sonradan mesajını düzenleyip "yaşın kaç" mesajına çeviriyor sizde sanki 9 yaşındaymışsınız gibi gözüküyorsunuz karşıda ki kişide sizi yaştan raporluyor Discord'da bu açık hala kapanmadı maalesef.

Kağıt ve kaleme DC adımı yazıp kimliğimi yüzümü gösterdim bir videoda ve destek talebi açtım 2-3 saat önce falan sonuç bekliyorum.
cevap gelirse yazın buraya hocam bende gönderdim bekliyorum çok saçma bir sebepten ban yedik.

Sunucum da vardı umarım açarlar. Yoksa sunucu gidecek.

Kötü bir açıkmış bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir sunucuda şakasına 14 yaşındayım 40 kiloyum falan yazmıştım birine ve ban yedim.

On üç yaşından veya ülkendeki minimum dijital reşitlik yaşından küçük olduğunu belirttin. Bulunduğun ülkede Discord kullanabilmek için gerekli minimum yaşı buradan öğrenebilirsin: https://dis.gd/age-gate

Böyle yazıyor. Türkiye'de kaç?

Muhtemelen 18 yaşından küçük olduğunu belirttiğin için ban yedin.

Yeni konular

Geri
Yukarı