Discord açıkken bildirim sesi geliyor ancak bildirim yok

Yer
Karayipler....
Arkadaşlar ben Discord'a tarayıcıdan giriyorum. Arkada açık tutunca arka arkaya bazen 5 kere bildirim sesi geliyor. Bazen 1 kere geliyor susuyor. 15 dakika sonra "dırın, dırın, dırın" deyip arka arkaya 3 kez sesi çıkarıp susuyor. Giriyorum ne DM'den mesaj gelmiş ne de katıldığım sunucudan bildirim gelmiş. Zaten 1 sunucuya katıldım sadece. O da 5-6 kişilik arkadaş grubu. Bildirim gelmemesine rağmen neden bildirim sesi geliyor olabilir?

Durumunuzu rahatsız etmeyin yapın. O zaman ses gelmeyecektir.
Hocam evet rahatsız etmeyin yapınca ses gelmiyor. Ancak neden bildirim gelmemesine rağmen ses geliyor? Her yerini kurcaladım en ufak bildirim yok. Zaten bildirim gerçekten olsa Discord sekmesinin yanında "(...)" işaretiyle kaç bildirim olduğu yazar. Ama bir bildirim gelmiyor. Sadece sesi geliyor. Neden böyle oluyor olabilir?

Windows'ta bildirimlerin kapalıdır.
Ne alaka ki?

Hocam evet rahatsız etmeyin yapınca ses gelmiyor. Ancak neden bildirim gelmemesine rağmen ses geliyor? Her yerini kurcaladım en ufak bildirim yok. Zaten bildirim gerçekten olsa Discord sekmesinin yanında "(...)" işaretiyle kaç bildirim olduğu yazar. Ama bir bildirim gelmiyor. Sadece sesi geliyor. Neden böyle oluyor olabilir?

Ne alaka ki?
Diğer kayıtlı veya bulunduğunuz odalardan dolayı bildirim geliyor ve gözükmüyordur yani diğer odalardaki arkadaşlarınız etkiketlediğinde yada birşeyler paylaştığında yapıyor en temizi rahatsız etmeyinize alın ozaman bildirim gelmeyecektir .

Discord'ta olduğunuzda ses geliyorsa bildirim ses açıktır. Görünmemesinin sebebi sol altta göstermesini kapatmanızdır diye düşünüyorum.
Hocam konuda dedim ya. Tarayıcıdan kullanıyorum. Uygulaması yüklü değil. Ayrıca kaç kere diyeceğim girip kontrol ediyorum bildirim falan yok.

Diğer kayıtlı veya bulunduğunuz odalardan dolayı bildirim geliyor ve gözükmüyordur yani diğer odalardaki arkadaşlarınız etkiketlediğinde yada birşeyler paylaştığında yapıyor en temizi rahatsız etmeyinize alın ozaman bildirim gelmeyecektir .
Tek 1 sunucu var onda da çok fazla oda yok. Hepsine tek tek giriyorum yeni bildirim yok. Beni etiketleyen veya "@Silinen üye" diye etiketleyen de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı