Discord açılmıyor ve Javascript uyarısı veriyor

Bruhmeth

Hectopat
Daha fazla  
Discord'u açtığım zaman resimde gözüktüğü gibi bir uyarı çıkıyor ve daha sonra Discord kapanıyor.

Dosya Ekleri

• dc.png
    dc.png
    204,3 KB · Görüntüleme: 33
Görev yöneticisinden Discordu kapatın Win+r yapın appdata yazın discordu silin
Tekrar yükleyin
Yok hocam işe yaramadı zaten kernel32 dll hatası verdiği için şu videodaki yöntemi yapıp girmeyi deniyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(evet müzik biraz cringe biliyorum) ama olmuyor.

Yok hocam işe yaramadı zaten kernel32 dll hatası verdiği için şu videodaki yöntemi yapıp girmeyi deniyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu hatayı (JavaScript Hatası) ben de almıştım, ama nasıl düzelttim hatırlamıyorum.

• Başlat+R yaparak %appdata% yazın ve oradaki Discord dosyasını silin.
  • Yine aynı kombinasyonu kullanarak %localappdata% yazın ve oradaki Discord dosyasını silin.
  • Discord'u kendi sitesinden bir daha indirin.
Tek kesin yolu bu gördüğüm kadarıyla. Böyle çözdüm ben.
Hocam bu şekilde dener misiniz? Yanlış hatırlıyormuşum ben.

Discord'u açtığım zaman resimde gözüktüğü gibi bir uyarı çıkıyor ve daha sonra Discord kapanıyor.
Discord_destkop_core modülünü bulamamış. win+r yapın>appdata yazın>local>discord>app-1.0.9006>resources>build_info'yu notpade ile açın "version": "1.0.9006" kısmını "version": "1.0.9004" yapın.

Son düzenleme:
Discord'u yeniden kurun. Ayrıca .NET Framework, Service Pack 1 gibi önemli şeyler kurulu değilse kurmanızı öneririm. Çözebilir durumu.

Eğer sorununuzu çözdüysem lütfen çözüm olarak işaretleyin.

Geri
Yukarı