Discord açılmıyor

igrahiga

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben igrahiga. Bundan 1 yil once Discord'a sorunsuz giriyordum ama 2021'e giris yaptikdan sonra discord calismamaya basladi. ben de 3 ay falan girmeye calistim ama hic giremedim. Artik aralik oldu ve birden aklima geldi: "1 yil once Discord'da ne eglenirdik... Acaba artik calisiyor mu?'

Discord'a giremeye calistim ama sonuc hala ayni. Bu sorunu (veya her neyse) cozmeme yardimci olabilir misiniz?

Cevabiniz bekliyorum
-igrahiga

Снимок.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben igrahiga. Bundan 1 yil once Discord'a sorunsuz giriyordum ama 2021'e giris yaptikdan sonra Discord calismamaya basladi. Ben de 3 ay falan girmeye calistim ama hiç giremedim. Artik aralik oldu ve birden aklima geldi: "1 yil once Discord'da ne eglenirdik... Acaba artik calisiyor mu?'

Discord'a giremeye calistim ama sonuc hala ayni. Bu sorunu (veya her neyse) cozmeme yardimci olabilir misiniz?

Cevabiniz bekliyorum.
-İgrahiga

Eki Görüntüle 1233760

İnternetiniz sorunsuz ama Discord açılmıyor mu?

Selam, ben igrahiga. Bundan 1 yil once Discord'a sorunsuz giriyordum ama 2021'e giris yaptikdan sonra Discord calismamaya basladi. Ben de 3 ay falan girmeye calistim ama hiç giremedim. Artik aralik oldu ve birden aklima geldi: "1 yil once Discord'da ne eglenirdik... Acaba artik calisiyor mu?'

Cevabiniz bekliyorum.
-İgrahiga

Eki Görüntüle 1233760

Discord'u indirip denediniz mi?

Cevabiniz bekliyorum
-İgrahiga

Eki Görüntüle 1233760

Firefox tarayıcısından dener misiniz?

Cevabiniz bekliyorum.
-İgrahiga

Eki Görüntüle 1233760

Discord apiden de ban yemiş olabilirsiniz ama sanmam Discord'a hiç girmiyorsanız ben apiden 1 kere ban yemiştim sizden ricam VPN açıp dener misiniz?

Discord API yasakları ne kadar sürer?
API yasağı: Kullanıcının genellikle oran sınırlarını sık sık aştığı için Discord'un API'sine erişmesi kısmen yasaklanır, ör. Spam tepkiler bu yasaklar genellikle bir saat sürer, ancak bazen daha uzun sürebilir. Geçici yasak: Kullanıcının Discord'a erişimi geçici olarak yasaklanır.
Türkçeye çevilirmiştir.
Kaynak

Selam, ben igrahiga. Bundan 1 yil once Discord'a sorunsuz giriyordum ama 2021'e giris yaptikdan sonra discord calismamaya basladi. ben de 3 ay falan girmeye calistim ama hic giremedim. Artik aralik oldu ve birden aklima geldi: "1 yil once Discord'da ne eglenirdik... Acaba artik calisiyor mu?'

Cevabiniz bekliyorum
-igrahiga

Eki Görüntüle 1233760

CloudFlare DNS'ini (1.1.1.1 / 1.0.0.1) kullanarak giriş yapmayı dener misiniz ?

İndirme sitesi bende calismiyor. Ve YouTube ve benzeri sosyal medya platformlar calismiyor.
Yani.

Evet dedim ama o kadar da iyi değil... Sosyal platformlar engelli.

Çalışmıyor derken? Sitesinemi giriş yapamıyorsunuz yoksa internetinizde engel mi var.
Çalışmıyor derken? Sitesinemi giriş yapamıyorsunuz yoksa internetinizde engel mi var.

Engel varsa tek çözüm VPN.

Engel varsa tek çözüm VPN.
Iste o vpn'larda calismiyor... Onuda inanilmaz bir ozenle hepsini tek tek deneyip gormek lazim... Ve internette engel varmi bilmiyorum
hmm api den ban. Ben ban yiyecek bir sey yapmadimki?

Yeni konular

Geri
Yukarı