Discord Active Developer Badge rozeti alınmıyor

Say merhaba

Hectopat
Daha fazla  
1685217335434.png

Videoları izledim. Botu oluşturup her şeyini ayarladım vs. Bu sayfaya girebiliyorum fakat 2. seçenekte bir şey seçemiyorum. Ne yapmam lazım acaba?

Etkinlik bitti sanırsam. Bende de vardı rozet fakat gitti.
Etkinlik bitmemiş benim 60 gün içinde aktif botum yokmuş o yüzden gitmiş. Sorunun çözümü olarak sizin sahibi olduğunuz/veya bot ekleme-kaldırma yetkinizin olduğu bir sunucu ya botu ekleyin ve tekrar deneyin.

Neden rozeti suistimal ediyorsunuz ?
Bu rozet aktif geliştiriciler için. Bir geliştirici değilsiniz ve sırf profilde güzel görünsün diye hak etmediğiniz rozeti almaya çalışıyorsunuz.

Etkinlik bitti sanırsam. Bende de vardı rozet fakat gitti.
Son 30 gün içinde botunuz global bir uygulama komutu çalıştırmadıysa rozet kalkar.

Eger YouTube'daki videolar aracılığıyla rozeti aldıysanız belli bir süre sonra tabii gider, gerçek geliştiriciyseniz gitmiyor rozet. 🙃
Dostum birkaç ay önce SA:MP mobile sunucuları için bot geliştiriyordum ve satıyordum. Bunun için almıştım SA:MP oynamayı bırakınca ve ekibimde dağılınca kalmıştı öyle gitti sonrasında. :)

Botun olduğu ve sizin sahip olduğunuz bir sunucu açıp deneyin.
Denedim

Neden rozeti suistimal ediyorsunuz ?
Bu rozet aktif geliştiriciler için. Bir geliştirici değilsiniz ve sırf profilde güzel görünsün diye hak etmediğiniz rozeti almaya çalışıyorsunuz.

Son 30 gün içinde botunuz global bir uygulama komutu çalıştırmadıysa rozet kalkar.
İlk amacım profilde rozet toplamaktı. Fakat bot oluşturma yerine girince uğraşması zevkli geldi ve buradan bişeyler çıkarırım diye düşündüm. Yine de rozeti isteyebilirim bi sorun olduğunu sanmıyorum

Geri
Yukarı