Çözüldü Discord AFK odasında konuşma yetkisi nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Njord16

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME A520M-K - GALAX GeForce RTX 4060 1-Click OC 2X 8GB GDDR6 - AMD Ryzen™5 5500 Soket AM4 4.2 GHz XPG 8GB DDR4 3200MHZ CL16 PC RAM
Discord sunucumuzda AFK odası için konuşma yetkisini almak istiyoruz fakat bu sorun çıkıyor. Belirli bir rol için yapsak da aynısı oluyor. Everyone içinde çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 1713306232099.png
    1713306232099.png
    41,4 KB · Görüntüleme: 58
Çözüm
Yetkililere o odada konuşma yetkisi ver, diğer üyelere de verme ya da bir rol oluştur. O odada o role izin ver konuşmasını istedin kişilere o rolü ver işin bitince de al.

Dediğini anlamadım, zaten izini ayarlayamadığım için modların konuşma yetkisi var. Normal üyelerin rolünün izni ayarlanmıyor.

Kanalı seçip herhangi bir süre seçmek yeterli oluyormuş arkadaşlar, çözdüm az önce.
Discord sunucumuzda AFK odası için konuşma yetkisini almak istiyoruz fakat bu sorun çıkıyor. Belirli bir rol için yapsak da aynısı oluyor. Everyone içinde çözümünü bilen var mı?

Yetkililere o odada konuşma yetkisi ver, diğer üyelere de verme ya da bir rol oluştur. O odada o role izin ver konuşmasını istedin kişilere o rolü ver işin bitince de al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dediğini anlamadım, zaten izini ayarlayamadığım için modların konuşma yetkisi var. Normal üyelerin rolünün izni ayarlanmıyor.

Kanalı seçip herhangi bir süre seçmek yeterli oluyormuş arkadaşlar, çözdüm az önce.

Dosya Ekleri

• 1713307699445.png
    1713307699445.png
    15 KB · Görüntüleme: 16
Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı