Çözüldü Discord aktif geliştirici rozeti alırken "set a Support server for this application" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iremss

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Discord hesabımda aktif geliştirici rozeti için bot kurdum sunucuma aldım ve onay bekledim. Sonunda Discord'un sitesinde onaylı olduğunu ve rozeti alma iznine sahip olduğumu gördüm. Fakat şöyle bir sorun var önce botumu seçmem isteniyor. Sonra da "set a Support server for this application" diyor ve orada hiçbir şey çıkmıyor.

1676316442871.png

Bu şekilde oluyor? Ve altta ki iki şey boş hiçbir şey seçilmiyor ve öyle kalıyor. Bu neden bu şekilde nasıl düzelir fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, ben Discord hesabımda aktif geliştirici rozeti için bot kurdum sunucuma aldım ve onay bekledim. Sonunda Discord'un sitesinde onaylı olduğunu ve rozeti alma iznine sahip olduğumu gördüm. Fakat şöyle bir sorun var önce botumu seçmem isteniyor. Sonra da "set a Support server for this application" diyor ve orada hiçbir şey çıkmıyor.

Eki Görüntüle 1667426

Bu şekilde oluyor? Ve altta ki iki şey boş hiçbir şey seçilmiyor ve öyle kalıyor. Bu neden bu şekilde nasıl düzelir fikriniz var mı?

Sunucunuzda topluluğu aktifleştirmezseniz orada gözükmez.
Yeni bir sunucu açın ve o sunucuyu seçin sorun çözülür.

Eki Görüntüle 1667426

Sunucunuzda topluluğu aktifleştirmezseniz orada gözükmez.

Çözüm
Sunucu cikmiyor yeni bir sunucu açtım fakat tekrardan bu sekilde oldu.

Sunucu açtıkdan sonra 24 saat bekleyin gelmesi olası bir durum ben 2 3 hesabıma aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı