Discord arka plan değiştirme ban sebebi mi?

Talha27

Hectopat
Arkadaşlar ben Discord'da arka plan değiştirmek istiyorum. Yani arka plana istediğim resmi koyma. Ama bazı kişiler ban yedirir falan yazmış. Sizce yedirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka bir hesap açın deneyin bakın banlanıcak mısınız banlanmazsanız aslı hesabınızda da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Discord'da ban var mı ya.
Evet. Discord TOS'una uymazsanız banlanabiliyorsunuz.
Arkadaşlar ben Discord'da arka plan değiştirmek istiyorum. Yani arka plana istediğim resmi koyma. Ama bazı kişiler ban yedirir falan yazmış. Sizce yedirir mi?
BetterDiscord gibi programlar Discord TOS'una göre yasak, ama bildiğime kadar bundan banlanan çok az kişi var. Garanti olsun istiyorsanız yapmayın.

YouTube da birden fazla video var bunun hakkında. Aslında ban yedirir ama benim arkadaşlarım yapmıştı. İçine bir dosya atıyorsunuz ve discor sizin arka planınızı değiştirdiğinizi göremiyor. Örnek olarak aşağıya bir video bırakıyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence aşırı saçma bir arka plan yüzünden ban yemek bırakında bunlara insanlar karar versin :/

Bence aşırı saçma bir arka plan yüzünden ban yemek bırakında bunlara insanlar karar versin :/
Merak etmeyin hocam Discord ortalığa çıktığında TeamSpeak laf atıyordu şimdi kendisi daha berbat bir duruma düştü Nitro'su ve daha iyi iletişim programı oldu diye övünüyor ama yeni bir rakibi çıkıp GIF'leri ve dahasını ücretsiz halde sunup insanların kullanımına bırakırsa daha çok iş görür ve daha çok kullanıcı kazanır Discord'da nallarını toplar uzayıp gider.

Merak etmeyin hocam Discord ortalığa çıktığında TeamSpeak laf atıyordu şimdi kendisi daha berbat bir duruma düştü Nitro'su ve daha iyi iletişim programı oldu diye övünüyor ama yeni bir rakibi çıkıp GIF'leri ve dahasını ücretsiz halde sunup insanların kullanımına bırakırsa daha çok iş görür ve daha çok kullanıcı kazanır Discord'da nallarını toplar uzayıp gider.

İnşallah :/

Yeni konular

Geri
Yukarı