Çözüldü Discord arkada Spotify'ı durduruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nVerr

Hectopat
Daha fazla  
Spotify'dan şarkı dinliyorum, dinlerken her 10 saniye de bir şarkı duruyor. Discord'dan kırmızı bir bildirim geldi biz durdurduk gibisinden ama neden olduğunu anlamadım ilk defa az önce oldu. Ne yapmam lazım? Çok sinir bozucu bir durum :)

Spotify'dan şarkı dinliyorum, dinlerken her 10 saniye de bir şarkı duruyor. Discord'dan kırmızı bir bildirim geldi biz durdurduk gibisinden ama neden olduğunu anlamadım ilk defa az önce oldu. Ne yapmam lazım? Çok sinir bozucu bir durum :)

Arkadaşım da aynı durumu yaşıyor, çözüm bulamadı şu ana kadar, bilen varsa umarım yardımcı olur.

Spotify uygulamasını yönetici olarak çalıştırın. Eğer Chrome vb. gibi tarayıcılardan açıyorsanız yine aynı şekil uygulamayı yönetici olarak çalıştırıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı