Discord "authentication required" hatası

3D Security'den kaynaklanan bir hata, kredi kartınızı kaldırın ve ardından tekrar deneyin. Eğer olmazsa 2AUTH kaldırıp numaranızı tekrar aktif edin. Genellikle bu iki yol çözüme kavuşturuyor.

Biliyorum biraz saçma gelebilir ancak, kartınızın internet harcamalarına açık olup olmadığını kontrol eder misiniz? Eğer açıksa bir sanal kart üzerinden satın almayı deneyebilirsiniz. Bir diğer seçenekte Discord Ayarlar -> Faturalandırma -> İşlem geçmişi -> Başarısız olan son işleme tıklayıp bilgi almayı deneyin. Açıkta bir işlem kaldığı içinde bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Eğer hiç bir yol çözüme ulaştırmıyorsa, Ticket ile sorunu çözebilirsiniz. Ticket linki

Biliyorum biraz saçma gelebilir ancak, kartınızın internet harcamalarına açık olup olmadığını kontrol eder misiniz? Eğer açıksa bir sanal kart üzerinden satın almayı deneyebilirsiniz. Bir diğer seçenekte Discord ayarlar -> faturalandırma -> işlem geçmişi -> başarısız olan son işleme tıklayıp bilgi almayı deneyin. Açıkta bir işlem kaldığı içinde bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Eğer hiçbir yol çözüme ulaştırmıyorsa, ticket ile sorunu çözebilirsiniz. Ticket linki

Kartım internete açık desteğe yazdım ancak hala sonuç alamadım tüm denemelerim başarısız ancak sadece bir tanesi bekleyen o da resimdeki hata var.

resim_2022-06-27_210906661.png

Yeni konular

Geri
Yukarı