Discord ayardan kapatılmasına rağmen başlangıçta açılıyor

fixit

Kilopat
Discord bilgisayarın açılışıyla açılıyor ama ben bu durumu istemiyorum. Biraz araştırdım sanırım 2 yol var. İkisini de(hem Discord üzerinden ayarlar>windows ayarları kısmından ilgili seçeneği kapattım bir de görev yönetici>başlangıç kısmı var orada Discord yok zaten) yapmama rağmen yine de açılıyor. Bunların haricinde ne yapabilirim?

Screenshot_20.png

Discord'daki ayarı aktif edip bilgisayarı yeniden başlatın. Bakalım görev yöneticisinde gözüküyor mu.
Hocam denedim, şimdilik oldu sanırım. Discord ayarlarında ilgili seçeneği aktif edince Görev Yöneticisi>Başlangıç kısmına ''uptade'' öğesi geldi, daha sonrasın da onu devre dışı bıraktım. 2-3 kere bilgisayarı yeniden başlattım Discord bu sefer başlangıçta açılmadı. Umarım hallolmuştur. Tekrar benzer durumun yaşanması halinde bu mesaja ekleme yaparım.

Başlangıçta ''uptade'' yazan bir şey yok.

Hocam Discord için format atmak açıkçası hiç işime gelmiyor ama silip tekrar yükleyebilirim, bakalım o şekilde düzelir mi?
orda update yazmamasının sebebi zaten discordun windows ayarından kapattın diye eğer onu açarsan gelir ama sorun gene çözülmez aynı sorun bende de var çözemedim.

Geri
Yukarı