Discord Ayu Bot güvenilir mi?

ASBS

Picopat
Daha fazla  
Selamunaleyküm. Bu sabah Ayu Bot bana ücretsiz Nitro teklif etti, hem de 1 yıl diyor. Bu bana hiç inandırıcı gelmedi. Ayu yazıyor ve yanında da Bot tick işareti var. Sadece esaret diye bir Discord kanalında mevcut. Güvenilir mi değil mi nasıl anlaşılır?

Screenshot_20221115-080224_Discord.jpg

Screenshot_20221115-080235_Discord.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Botun tokeni çalınmış ve toplu mesaj göndermişler. Sakın tıklamayın.

Selamunaleyküm. Bu sabah ayu bot bana ücretsiz Nitro teklif etti, hem de 1 yıl diyor. Bu bana hiç inandırıcı gelmedi. Ayu yazıyor ve yanında da bot tick işareti var. Sadece esaret diye bir Discord kanalında mevcut. Güvenilir mi değil mi nasıl anlaşılır?

Eki Görüntüle 1572968

Eki Görüntüle 1572969

Sahte. %99 sahte (aslında oranını bilmiyorum ama bana gelenlerin hepsi sahteydi)
Büyük ihtimalle sizi bir sunucuyu yönlendirecektir. Veya sizi discordumsu bir siteye atıp hesap bilgilerinizi çalmayı deneyeceklerdir.

Sahte. %99 sahte (aslında oranını bilmiyorum ama bana gelenlerin hepsi sahteydi)
Büyük ihtimalle sizi bir sunucuyu yönlendirecektir. Veya sizi discordumsu bir siteye atıp hesap bilgilerinizi çalmayı deneyeceklerdir.
Evet kendi discord sunucumdaki topluluğa attım bunu hepsi sahte dedi. Botun sahibi serverın admininede bi güzel kaydım. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı