Çözüldü Discord bağlanıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

samedxd

Femtopat
Daha fazla  
Mobilde Discord'a girince yukarıda bağlanıyor yazıyor hiç düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun Güvenli İnternet ile alakalı. İnternet servis sağlayıcınızının (Ör. Türk Telekom, Turkcell) müşteri hizmetlerini hat sahibinin telefonu veya bilgileriyle arayıp güvenli interneti kapatmak istediğinizi söyleyin.

Uygulama/website üzerinde Güvenli internet bazen kapalı veya standart modda gözükse de açık olabiliyor. Böyle bir bug varsa açıp birkaç saat sonra tekrar kapatın.
Sorun Güvenli İnternet ile alakalı. İnternet servis sağlayıcınızının (Ör. Türk Telekom, Turkcell) müşteri hizmetlerini hat sahibinin telefonu veya bilgileriyle arayıp güvenli interneti kapatmak istediğinizi söyleyin.

Uygulama/website üzerinde Güvenli internet bazen kapalı veya standart modda gözükse de açık olabiliyor. Böyle bir bug varsa açıp birkaç saat sonra tekrar kapatın.

Çözüm

Dediğini yaptım ve düzeldi kaç gündür bunun sebebini anlamaya çalışıyordum çok teşekkür ediyorum

Aynı şekilde ben de kaç gündür giremiyordum. Sağ olun hocam. Mesajınız çözüm olarak işaretlenirse güzel olur internetten çözüm arayanlar için.

VPN'le girdimde duzeliyor fakat Play Store'de okudguma gore yorumlarda internet servisi arayin diyor ama benim arkadaslarimin aramadan duzeldi ve VPN'den biktim on bellegi falan temizledim VPN'siz umarim yakin zamanda duzelir duzelmezse çıldıracağım cunku ve guvenli internetede baktim ayni hata.

VPN'le girdimde duzeliyor fakat Play Store'de okudguma gore yorumlarda internet servisi arayin diyor ama benim arkadaslarimin aramadan duzeldi ve VPN'den biktim on bellegi falan temizledim VPN'siz umarim yakin zamanda duzelir duzelmezse çıldıracağım cunku ve guvenli internetede baktim ayni hata.
VPN geçici bir çözüm forumdaki herkese güvenli interneti kapatmasını öneriyorum kapatanlar sorundan kurtuluyor. Müşteri hizmetlerini arayarak kolayca kapattırabilirsin. Uygulama ve websitesinde kapalı gözüküyor bazı kişilerde ama açık oluyor böyle bir bug var. Aç kapat yapınca kapanıyor güvenli internet. Çözümü başka yerde aramakla uğraşmayın kalıcı çözüm bu.

Aynı şekilde ben de kaç gündür giremiyordum. Sağ olun hocam. Mesajınız çözüm olarak işaretlenirse güzel olur internetten çözüm arayanlar için.
Mesajı rapor kısmından çözüm olarak işaretleyebilirsiniz iyi günler 🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı