Çözüldü Discord ban kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Olm yazık. Ananızı babanızı arkadaşınızı bu kadar sevmezsiniz. Şunların ağızına sakız oluyorsunuz.. bende 16 yaşındayım, birçok youtuber'i severek takip ediyorum ama onlarda etten kemikten insanlar diyorum. Siz neden bu halde tutkulu bir şekilde hayransınız bu zibidilere? hayır bunlar senin 1 kere karnını doyurdu, gezdirdi mi?

Kafana silah dayamıyorlar.

Adamlar seninle dalga geçip sebepsiz yere banlıyorlar, sen hala seviyorsun bu adamları?

Yapma, etme.

Olm yazık. Ananızı babanızı arkadaşınızı bu kadar sevmezsiniz. Şunların ağızına sakız oluyorsunuz. Bende 16 yaşındayım, birçok YouTuber'i severek takip ediyorum ama onlarda etten kemikten insanlar diyorum. Siz neden bu halde tutkulu bir şekilde hayransınız bu zibidilere? Hayır bunlar senin 1 kere karnını doyurdu, gezdirdi mi?

Zaten banlama olayından sonra soğumuştum, son bir umut olsun diye bu konuyu açtım. Doğru diyorsunuz. Moderatörler dalga geçiyor. YouTuber'de aboneleri köle gibi görüyor.

Sistem de bunun sen olduğunu algılamaz ama şüpheli davranırsan "Burada bir şeyler dönüyor" hatası alırsın hesap patates olur. Fake hesap patates olur, ana hesap değil.
Bana bugün yan hesabımdan vpn ile giriş yapmaya çalışınca bu hatayı verdi ne yapmalıyım?

Eee? Discord'da 1000 tane sunucu var. 1 tanesine neden takılıp kalıyorsun?

Al buradan ister yabancı ister Türk insanlarla tanışabilir, kaynaşabilirsin. Allah CC aşkına, kibirli insanların biryerlerini kaldırmayın.
Bu arada istersen Furkang7#2380 discord adresim bu. İstediğin zaman mesaj atabilirsin kardeşim.
kral yaw

Yeni konular

Geri
Yukarı