Discord banner tasarım nasıl yapılır?

EKN

Centipat
Daha fazla  
Discord'da banner tasarim yapmak istiyorum. İtemsatış'ta vs hep çıkıyor, bana öğretilecek nasıl yapıldığını nasıl anlabilecek bir kral varsa çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da banner tasarim yapmak istiyorum. İtemsatış'ta vs hep çıkıyor, bana öğretilecek nasıl yapıldığını nasıl anlabilecek bir kral varsa çok çok teşekkür ederim.

Seçenek 1-
Photoshop üzerinden tasarımlar yapabilirsin tabii ücretsiz bir program istersen mediabang tarzı daha amatör ama ücretsiz çizim veya resim düzenleme programları da kullanılabilir eğer çizim ve görsel efekt verme gibi yeteneklerin varsa kendi hayal gücünüde katarak bir şeyler yapabilirsin

Seçenek 2-
Discord üzerinde midjourney diye bir bot var bu bota bir şeyler çizdirebiliyorsun ki bir yeteneğin yoksa bu senin için daha iyi bir seçenek bu botun içerisine doğru talimatları İngilizce bir şekilde verdiğin süreçte (resim boyutu, resim içeriği gibi talimatlar) istediğin bir sonuç alıp onu satabilirsin tabii satmadan önce bu işi yasallaştırmak adına botun satış yapabilme lisansını alman lazım bu bota bir resim yaptırınca o resmin dünyada başka bir kopyasıda bulunmaz ve botun kendi sitesindende bir lisans alman gerekir ki o resmi lisanslayıp satabilesin.

Adobe Photoshop dersleri diye YouTube'da aratırsanız çıkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Discord sunucu isim önerisi adlı konumada önerinizi yazarsanız çok sevirim başka fikri olan var mı bu konuyla alakalı baska.

Yeni konular

Geri
Yukarı