Discord başlangıç pencere boyutu ayarlanabilir mi?

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayara format sonrası böyle bir şey yaşamaya başladım. Discord küçük şekilde başlatılıyor. Ben daha büyük ama tam ekran olamayacak şekilde başlamasını istiyorum. Her PC'yi açtığımda kenarlardan çekerek büyültüyorum ama bir daha ki açılışında benim büyülttüğüm haliyle açılmıyor.

Aşağıda kırmızı ile çizdiğim benim istediğim boyut diyelim, ben her PC'yi başlattığımda istediğim boyutta başlamasını ayarlayabilir miyim?

dcss.PNG

Tam ekran olmasını istemiyorum. Mesela kırmızı ile çizdğim boyutta başlamasını istiyorum.
Evet; bu durum dosya ve diğer programlarda da çalışıyor, bilmeyenler öğrensin. Durum farklı bir şeyden kaynaklanmıyorsa bunu yapman sorunu çözecektir, @Anydactly.

Tam ekran olmasını istemiyorum. Mesela kırmızı ile çizdğim boyutta başlamasını istiyorum.
Anladım. Öyle başlaması için Discord ekranını bahsettiğim gibi büyütüp/küçültüp istediğin boyuta getirip sürekli o şekilde kullanman gerekiyor. Çünkü boyut değişirse son boyut neyse o şekilde başlatır. Başka bir yöntemi var mıdır bilemiyorum.

Anladım. Öyle başlaması için Discord ekranını bahsettiğim gibi büyütüp/küçültüp istediğin boyuta getirip sürekli o şekilde kullanman gerekiyor. Çünkü boyut değişirse son boyut neyse o şekilde başlatır. Başka bir yöntemi var mıdır bilemiyorum.
3 4 gün oldu her açtığımda istediğim boyuta getiriyorum ama bidahaki açışımda o boyuttan başlamıyor. Formattan önce böyle değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı