Discord bedava Nitro için sahte kart sorun yaratır mı?

kerem73

Hectopat
Merhaba, bana Discord beleş Nitro hediye etti ama kredi kartı lazımdı almak için. Bir tane siteden kredi kartı generateleyip checkledim ve doğru olanı yazdım ve Discord kabul edip Nitro hediyesini aldım. Sorun olur mu? Zaten 1 aylık bedavayı bitirip sileceğim Nitro'yu. Bir şey olur mu diye şüphelendim de size sormak istedim.

Bedava Nitro diye bir şey yok. Zorlasanızda kullanılmış çıkıyor. Ayrıca Discord size bedava Nitro vermez, deneme içindir o ya da onlar fake spam botları. Ayrıca kredi kartını kullanmayın farkedilir seniz hapisi boylarsınız.

Bedava Nitro diye bir şey yok. Zorlasanızda kullanılmış çıkıyor. Ayrıca Discord size bedava Nitro vermez, deneme içindir o ya da onlar fake spam botları. Ayrıca kredi kartını kullanmayın farkedilir seniz hapisi boylarsınız.

Discord bazen veriyor Nitro kısmından 1 ay alırsan 1Ay'da bedavaya veriyor onu kastetti sanırsam.

Discord uygulamada uzun zaman geçirenlere nitro hediye ediyor. Almak için bir kart istiyor çünkü hediye 1 aylık.

Geri
Yukarı