Discord bedava Xbox Game Pass kodu gelmedi

dodo61

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. SteelSeries GG üzerinden 1 aylık bedava Discord Nitro kodu kazandım ve kullandım. Nitro üyelerinin hediye envanteri kısmında hediye olarak Xbox Game Pass kodu verdiğini gördüm lakin bana hala daha hediye kodu gelmedi? Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    91,9 KB · Görüntüleme: 75
Discord'a ulaştım bu kampanya Türkiye'de kullanılamıyor dedi. Alanlar nasıl aldı acaba?Eki Görüntüle 1647017
Ülkede çok kullanan vardı hocam, Ondan bitirmişlerdir. Vpn ile discorda girin verirse de xboxa vpn ile giriş yaparsınız.

Dediğim gibi Kampanya Türkiye'de bitmiş hocam, arkadaştan kod aldım. VPN Açıp Amerika'ya bağlandım,
VPN İle Amerika'ya bağlanıp hesap açtım, sonra outlook hesabı kurdum ve Almanya'yı seçtim. Hesabımı Almanya üzerinde kurdum​
Kurduğum hesapla Sign in to your account bu siteye geldim ve arkadaşımdan aldığım xbox kodunu kullandım.
Almanya üzerinden hesap açtığım için kodu kullanabiliyordum, daha sonra papara hayalet kart açıp kart bilgileri ile sipariş verdim. Kartı kullanıma kapattım ki zamanı dolduğunda para çekmesin.​
Karta doğrulama gönderdi ve telefonuma gelen kodu girip 3d doğrulamayı tamamladım, artık kullanabiliyorum, hesabıma 2 aylık xbox üyeliğim tamamlandı.
Hala anlamadıysan buradan videoya bak hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer XBOX Kodu lazımsa arkadaşlarıma sorabilirim hocam?​

Son düzenleme:
Ülkede çok kullanan vardı hocam, Ondan bitirmişlerdir. Vpn ile discorda girin verirse de xboxa vpn ile giriş yaparsınız.

Dediğim gibi Kampanya Türkiye'de bitmiş hocam, arkadaştan kod aldım. VPN Açıp Amerika'ya bağlandım,​
VPN İle Amerika'ya bağlanıp hesap açtım, sonra outlook hesabı kurdum ve Almanya'yı seçtim. Hesabımı Almanya üzerinde kurdum​
Kurduğum hesapla Sign in to your account bu siteye geldim ve arkadaşımdan aldığım xbox kodunu kullandım.​
Almanya üzerinden hesap açtığım için kodu kullanabiliyordum, daha sonra papara hayalet kart açıp kart bilgileri ile sipariş verdim. Kartı kullanıma kapattım ki zamanı dolduğunda para çekmesin.​
Karta doğrulama gönderdi ve telefonuma gelen kodu girip 3d doğrulamayı tamamladım, artık kullanabiliyorum, hesabıma 2 aylık xbox üyeliğim tamamlandı.​
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sıkıntı hediye envanteri kısmına kod gelmiyor. Onu halledemedim.

Dediğim gibi Kampanya Türkiye'de bitmiş hocam, arkadaştan kod aldım. VPN Açıp Amerika'ya bağlandım,​
Kurduğum hesapla Sign in to your account bu siteye geldim ve arkadaşımdan aldığım xbox kodunu kullandım.​
Karta doğrulama gönderdi ve telefonuma gelen kodu girip 3d doğrulamayı tamamladım, artık kullanabiliyorum, hesabıma 2 aylık xbox üyeliğim tamamlandı.​
valla hocam varsa kullanmadığınız kod alabilirim.

Geri
Yukarı