Discord Beta kullanıcısı nasıl ounur?

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhaba,
Discord yanlış hatırlamıyorsam 2 yıldır belirli insanlara beta kullanıcısı veriyor. Bu kullanıcılar 3-4 ay sonra gelecek özellikleri önceden kullanabiliyor, test ediyor ve Discord'a bug veya öneri bildiriyor. En iyi örnek Banner ve About Me özellikleri. Ancak benim için bu özellikler değil, 3 yıldır kullandığım Discord'a katkıda bulunmak önemli. Nasıl beta kullanıcısı olabilirim? (Telefonda Google Play'de beta sürümünü indir seçeneği var, onunla alakası yok.) Çok kaynak araştırdım ancak bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Google Play üzerinden uygulamanın sayfasına giderseniz, beta sürümünü indirebileceğiniz bir ibare ile karşılaşırsınız. Alakası yok dediğiniz seçenek üzerinden indirebilirsiniz.

Dediğim gibi ben ondan kast etmiyorum. Dikkatli okursanız o apayrı bir özellik.
Bir uygulamanın beta sürecine katılmak için, öncelikle o uygulamanın beta sürümünü edinmiş olmalısınız. Yıllardır İnstagram için aynı yöntemle beta testi yapıyorum.

Discord Beta:

Discord Alpha(Canary):

Bildiğim kadarıyla bir yere katılmanıza gerek yok. Clienti yükleyip devam ediyorsunuz.

Discord Beta:

Discord Alpha(Canary):

Bildiğim kadarıyla bir yere katılmanıza gerek yok. Clienti yükleyip devam ediyorsunuz.
Maalesef olmuyor. Tekrardan giriş yapmamı istiyor ancak giriş yapınca Beta - Alpha özellikleri gelmiyor :(
1623682053621.png

Discord uygulamasının tester sayfasına katılmayı denediniz mi?
Nasıl yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı