Discord boostumuzu herhangi bir serverdan geri çekme

Nitro ile takviye basılınca mevcut değil. Başka bir sunucuya aktarma özelliği mevcut. Bir sunucuya takviye bastıktan 1 hafta sonra başka sunucuya aktarma yapabilirsiniz. Discord ayarlarından Sunucu Takviyesi kısmına gelin, takviyelerden herhangi birinin sağ altındaki üst üste olan üç noktaya basınca aktarma seçeneği çıkacaktır.

Selamlar, ben bir sunucuya ininal üzerinden Boost bastım ve ondan sonra iptal etme yeri gitti. İptal edemıyorum. Para borca girecek diye korkuyorum. Yardımcı olacak var mı? Bosst'tan mı kaynaklı vs. bilen var mı?

Nitro ile takviye basılınca mevcut değil. Başka bir sunucuya aktarma özelliği mevcut. Bir sunucuya takviye bastıktan 1 hafta sonra başka sunucuya aktarma yapabilirsiniz. Discord ayarlarından Sunucu Takviyesi kısmına gelin, takviyelerden herhangi birinin sağ altındaki üst üste olan üç noktaya basınca aktarma seçeneği çıkacaktır.
Hocam peki mesela Boost'u başka bir sunucuya taşıyacağız diyelim. Taşıdığımız sunucu da tarih 06.07.2019'dan beri takviye yapıyor ibaresi gider mi? Yani tekrar eski sunucuya takviyeyi aldığımız zaman tarih bugünün tarihi mi olur yoksa eski tarih mi?

Hocam peki mesela Boost'u başka bir sunucuya taşıyacağız diyelim. Taşıdığımız sunucuda tarih 06.07.2019'dan beri takviye yapıyor ibaresi gider mi? Yani tekrar eski sunucuya takviyeyi aldığımız zaman tarih bugünün tarihi mi olur yoksa eski tarih mi?
Gitmez diye düşünüyorum, emin değilim.

merhaba arkadaşlar 5 aydır boostladığım bir sunucudan yanlışıkla çıktım ve bunun farkında degilkne oldu bunu farketigimde boost rozetim gitmişti ve sunucuya geri girip tekrar boost bastıgımda 1.ay rozetinden başlatı acaba rozeti geri getirmenin bir çözümü var mıdr tamda temmuzun 15inde rozetim 6.ay rozeti olcaktı çözümü varsa lütfen yardım edin

Yeni konular

Geri
Yukarı