Discord bot için bedava hosting sitesi önerisi

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Replit, Glitch ve Danbot Hosting'i denedim ama pek beğenemedim hepsinin bir eksi yönü var. Replit'te alan sıkıntılı, Glitch'te 7/24 yapamıyoruz, Danbot hosting'de sürekli bakıma alınıyor. Önerebileceğiniz kullandığınız vb. veya duyduğunuz bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Replit, Glitch ve Danbot Hosting'i denedim ama pek beğenemedim hepsinin bir eksi yönü var. Replit'te alan sıkıntılı, Glitch'te 7/24 yapamıyoruz, Danbot hosting'de sürekli bakıma alınıyor. Önerebileceğiniz kullandığınız vb. veya duyduğunuz bir site var mı?
Kanka Glitch'te 7/24 yapabilirsin Uptime hizmetleri var. Ama sen uğraşmak istemiyorsan VDS satın alabilir veya bedava bir şekilde alabilirsin. (6 saatlik)

Heroku araştırabilirsin, YouTube'da videoları var.

20-25₺'ye aylık VDS hizmeti kiralayabilirsiniz. Belki daha ucuza bile bulabilirsiniz. Tabii sitenin güvenilir olmasına dikkat edin lütfen, çok dolandırıcı var VDS ve Hosting hizmetlerinde.

20-25₺'ye aylık VDS hizmeti kiralayabilirsiniz. Belki daha ucuza bile bulabilirsiniz. Tabii sitenin güvenilir olmasına dikkat edin lütfen, çok dolandırıcı var VDS ve Hosting hizmetlerinde.
30 TL'ye bir Minecraft 1.16.5 Spigot sunucusu kurulur, üzerine bir de web sunucusu, bir de veritabanı, bir de FTP sunucusu. Yetti mi? Yetmedi. Bir de Discord bot kur tamam. Bunu ben yapıyorum, biraz lag yapıyor ama yine de güzel performans alıyoruz. Kısacası 20-25 TL dediğin bir Discord botu için fazla gelebilir.

Geri
Yukarı