Çözüldü Discord bot, özel ses odasına girilebiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

osterobiflex

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7_6700 CPU @ 3.40GHz 3.41 GHz
Corsair Hynix 2x8GB = 16 GB 2400MHz XMP 2.0
Samsung SSD 850 PRO 2TB
MSİ NVİDİA GTX1070
MSİ MS-7978
Marpel botun özel oda özelliğini sunucumda kullanıyorum fakat odayı kilitlememe rağmen üye rolüne sahip kişiler sese girebiliyor. Ne yapmalıyım?

Çözüm
Burada niye birden fazla işlem yapmış anlamadım. Kanal izinlerine baktığınızda sonuç olarak @everyone için bağlan özelliği kapalı mı gözüküyor?

Hocam sorunu çözdüm, sistemi silip tekrardan kurduğumda düzeldi teşekkürler yardım için sizi de uğraştırmış oldum kusura bakmayın
Bunu kendiniz de yapabilirsiniz, ayrıyeten bir bota ihtiyacınız yok. Üye rolü için kanalı görme/bağlanma iznini kapatın. Bağlanmasını istediğiniz roller için bu yetkilere izin verin. Ya da direkt aşağıdaki özelliği kullanın.

1716223826916.png

Bunu kendiniz de yapabilirsiniz, ayrıyeten bir bota ihtiyacınız yok. Üye rolü için kanalı görme/bağlanma iznini kapatın. Bağlanmasını istediğiniz roller için bu yetkilere izin verin. Ya da direkt aşağıdaki özelliği kullanın.

Eki Görüntüle 2200482

Hocam zaten botta o özellik var fakat çalışmıyor sadece oda kurabiliyorum kitlesem bile herkes girebiliyor (moderatör gereksiz yere düzenleme yapmış yanlış anlaşılmış kusura bakmayın)

1716223961416.png

1716223978130.png

Dediğim gibi, botla yapmak yerine kendiniz kanal ayarlarından izinleri yönetmeyi denediniz mi?

Manuel olarak o şekilde yapabiliyorum fakat bunu botun ayarlaması gerekmez mi? Herkes giriş yapabiliyor diğer türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı