Discord bot VDS sponsor önerisi

Solomonn

Decapat
Yer
localhost:8080
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, iyi forumlar dilerim. Discord/top.gg onaylı botum var. Discord botları için VDS sponsoru arıyorum. Bilgiğiniz botlara sponsor olan bir firma varsa yorumlarda yazar mısınız? Botun güncel istatistikleri aşağıdadır.

1617699647125.png

Değerli fikirlerinizi yorumlara bekliyorum. İyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
100 Adet sunucu ile sponsor bulmanın imkanı yok çok basit bir hesaplama şirketler toplu olarak discord botlarını sponsor alırlar, bir şirketin 100 sunuculuk botu sponsor alması durumunda minimum 1gb ram makine ve 1ghz vermesi gerekir fakat büyük bir bot alması durumunda (20-50k) 10gb ram ve 7-8ghz yeterli olucaktır yani tek bir büyük bot çok daha ekonomik oluyor. Kendi başınıza bu kadar küçük bir botun hostingini ödeyememenize çok şaşırdım maksimum 20tl olur makine ücretleri.

100 adet sunucu ile sponsor bulmanın imkanı yok çok basit bir hesaplama şirketler toplu olarak Discord botlarını sponsor alırlar, bir şirketin 100 sunuculuk botu sponsor alması durumunda minimum 1GB RAM makine ve 1GHz vermesi gerekir fakat büyük bir bot alması durumunda (20-50k) 10GB RAM ve 7-8GHz yeterli olacaktır yani tek bir büyük bot çok daha ekonomik oluyor. Kendi başınıza bu kadar küçük bir botun hostingini ödeyememenize çok şaşırdım maksimum 20TL olur makine ücretleri.

Hocam hosting ödüyorum fakat firma VDS'imi 1 haftalığına kapattı hani bende o boş zamanda bir soru sorayım dedim.

Geri
Yukarı