Discord bot yapımı için hangi sitelerden başlanmalı?

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar!

Discord bot yapımında uğraşıyorum 7 Ay'ı geçkin bir süredir fakat hep glitch.com adlı siteyi kullanıyorum, mobil ödeme ile ücretlendiren VDS servisi bulamadım çünkü bir kredi kartım veya banka kartım yok. (İninal vb. önermeyin kullanmıyorum.) Eğer bulursanız atabilirseniz sevinirim öncelikle bir bot kodlayabilmek için sade ve kararlı çalışan site istiyorum uptime edilebilen bir VDS kullanmıyorum çünkü bir bot altyapısı bulacağım ve onu exportlayacağım önerdiğiniz siteye ardından kendim geliştirmeye başlayacağım üstüne bayağı bir şey katarak.

Yapmayı düşündüğüm bot kategorisi: Müzik.

Kullandığım siteler ve programlar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selamlar!

Discord bot yapımında uğraşıyorum 7 Ay'ı geçkin bir süredir fakat hep glitch.com adlı siteyi kullanıyorum, mobil ödeme ile ücretlendiren VDS servisi bulamadım çünkü bir kredi kartım veya banka kartım yok. (ininal vb. önermeyin kullanmıyorum.) Eğer bulursanız atabilirseniz sevinirim öncelikle bir bot kodlayabilmek için sade ve kararlı çalışan site istiyorum uptime edilebilen bir VDS kullanmıyorum çünkü bir bot altyapısı bulacağım ve onu exportlayacağım önerdiğiniz siteye ardından kendim geliştirmeye başlayacağım üstüne bayağı bir şey katarak.

Yapmayı düşündüğüm bot kategorisi: Müzik.

Kullandığım siteler ve programlar:

Merhaba bende bot yapıyorum çok büyük bir botum var bot yapmaya başlamak istiyorsan Visual Studio code öneriyorum.

Sayın hocam, malzemeleri hangi şehirden ve hangi nalburdan alıyorsunuz?
Saf deri mi kullanıyorsunuz? Biraz bizi aydınlatır mısınız? :)

Hocam hiçkimse anlamıyor ki, vds yok kullanmıyorum diyorum daha vds gerekli program öneriyorlar uptime yapmam gerekiyor.

Hocam hiç kimse anlamıyor ki, VDS yok kullanmıyorum diyorum daha VDS gerekli program öneriyorlar uptime yapmam gerekiyor.

Hocam botunuzun güvenliği için vsc(Visual Studio code) kullanmanızı tavsiye ediyorum glitch de botunuzun patlama ( saldırıya uğrama ) oranı çok yüksek oluyor ve Discord botunuzun onay alması için database ( veri tabanı ) kimsenin görmemesi lazım.

Hocam botunuzun güvenliği için vsc(Visual Studio code) kullanmanızı tavsiye ediyorum glitch de botunuzun patlama ( saldırıya uğrama ) oranı çok yüksek oluyor ve Discord botunuzun onay alması için database ( veri tabanı ) kimsenin görmemesi lazım.

Biliyorum Glitch'deki o sorunları, repl. İt kullanıyorum genellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı