Discord botu guilds. Join nasıl kullanılır?

ucan_sabri

Hectopat
Bir site yapacağım. Sitede Discord token paylaşımı yapacağım. Discord token ne derseniz; sahte kullanıcı kimlikleri bu sayede sunucunuzdaki üye sayısını arttırabiliyorsunuz. Biliyorum Discord sözleşmesinde vs. yasak ama çoğu kullanıcı bunu yapıyor.

Soruma geleyim. Siteye giren kişinin karşısına yazı çıkacak, "Eğer sunucuda değil iseniz bot otomatik olarak sizi sunucumuza ekleyecektir" tarzı bir yazı yazacak. Kullanıcı kabul ederse ve sunucumda değilse direkt sunucuma katılacak. Discord OAuth2'de guilds.join var. Yani bu legal Discord izin veriyor. Peki bunu nasıl yapabilirim?

Bilen biri varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Eğer böyle bir site kurarsanız bir kaç ay içinde Discord ile mahkemelik olursunuz.
Soruma geleyim. Siteye giren kişinin karşısına yazı çıkacak, "Eğer sunucuda değil iseniz bot otomatik olarak sizi sunucumuza ekleyecektir" tarzı bir yazı yazacak. Kullanıcı kabul ederse ve sunucumda değilse direkt sunucuma katılacak. Discord OAuth2'de guilds.join var. Yani bu legal Discord izin veriyor. Peki bunu nasıl yapabilirim?
Dediğini tarz bir şey yok, siteye girince otomatik sunucuya katılma diye bir şey yok yani.

Discord.js ile uğraşıyorum ama dediğini ilk defa duydum. Çoğu ihtimal yanlış anlattın, ya da ben yanlış anladım.

1615284165265.png

Konuyu bıraktım, Discord.js yerine Unity C# öğreniyorum daha faydalı geldi bana :D.

Geri
Yukarı