Discord botu için uygun fiyatlı VDS önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Discord sunucularına botlar yapıyorum ve botlarımı 7/24 aktif tutabilmek için uygun fiyatlı bir VDS firmasına ihtiyacım var. Ben de sizlerden fikir almak için konu açıyorum. İyi Sosyaller!

Çok bilgili değilim bu konularda ancak bu sene Google Cloud'dan VPS almıştım. Ücretsiz bakiye tanımlıyorlar ve seçtiğin sunucu tipine göre bir süre bakiye bitene kadar kullanabiliyorsun. Kart bilgilerini de girmen lazım. Bedava bakiyen bitmeye yakın da iptal edersin veya 0 TL bakiyeli sanal kartından alabilirsin. Bitince para da çekemez.

Çok bilgili değilim bu konularda ancak bu sene Google'dan VPS almıştım. Ücretsiz bakiye tanımlıyorlar ve seçtiğin sunucu tipine göre bir süre bakiye bitene kadar kullanabiliyorsun. Kart bilgilerini de girmen lazım. Bedava bakiyen bitmeye yakın da iptal edersin veya 0 TL bakiyeli sanal kartından alabilirsin. Bitince para da çekemez.
Ücretsiz kredi için kredi kartı gerekiyor. Diğer kartları kabul etmiyor. Bitince öyle kalırsınız ustam

Bende 5 yıldır Discord botlarıyla uğraşıyorum. Sunucu özel bot için AWS'nin sağladığı ücretsiz VDS'leri kullanabilirsin.

Onlar normal botlar için yeterlidir de müzik botuysa dedicated sunucu alması bile gerekebilir ya.

Çok fark yaratacağını düşünmüyorum. Ama müzik botlarında makine lokasyonu önemli olduğundan yakın lokasyonlu bir VDS tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı