Discord botu ile rol veren nasıl banlanır?

GlyphQ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir guard botum var ve ben bu bota biri birine rol verdiğinde jaile atmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yetkili kişi, başka bir kişiye herhangi bir rol verdiğinde hapse gitmesi gerekiyorsa neden direkt rol verme yetkisini almıyorsun?

Merhaba. Bir guard botum var ve ben bu bota biri birine rol verdiğinde jaile atmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Emila'nın dediği.

Eğer yetkili kişi, başka bir kişiye herhangi bir rol verdiğinde hapse gitmesi gerekiyorsa neden direkt rol verme yetkisini almıyorsun?

Bayağı mantıklı hocam bunun hiçbir anlamı ve mantığı yok özel bir rol için ayarlamadığınız sürece.

Yeni bir bot kodlayacaksın. Kimse sana bunu bedava yapmaz.
yeni bir bot kodlamak değil ufak bir yardım istemiştim kod gibi :)

let entry = await newMember.guild.fetchAuditLogs({type: 'MEMBER_ROLE_UPDATE'}).then(audit => audit.entries.first());
if (!entry || !entry.executor || Date.now()-entry.createdTimestamp > 5000 || guvenli(entry.executor.id) || !config.rightClickProtection) return;
if (yetkiPermleri.some(p => !oldMember.hasPermission(p) && newMember.hasPermission(p))) {
cezalandir(entry.executor.id, "jail");

bundan yola çıktım ve yaptım

rolleri yönet yetkisinin tanımlı olması lazım o yüzden

Yeni konular

Geri
Yukarı