Çözüldü Discord botu sürekli spam atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Sebebi belli @Linuxginar Adam hata vermesin diye parantezleri silmiş silince de spam atıyor. Tabi bu şakasına. O parantezlerden az çekmedi @Poykisol61 . Çok komik bir hata.
Oraya parantez koyunca yukarıya da gerek. Düzeltilmiş hali:
JavaScript:
if (msg.content.toLowerCase() === 'ch!botbilgi') {
    msg.channel.send('**Bot hakkında bilgiler aşağıda yazmaktadır**')
    msg.channel.send('Node.JS Versiyonu=v12 | Komut sayısı=10 | Kodlama dili=ch!kodlamadili | Lisans=ISC | Yapımcı=Poykisol61 (POYRAZ YILMAZ)')
  }
Ben sana kaç kere dedim beni etiketle.
@The Anorak @Deliable bunlar hep sizin işiniz
Şey, o ne demek?
Şu botu yaparken size özel olan kod var ya, şu çok haneli olan: "01230wa0d012da0sd0ae2a0" gibi. Onu silip yerine xxxxxxx yazıp kodu bize atmalısınız.
@Fraosary Hocam kodu atarsa da API key gelmesin diye söylemiştim.
Yanlış bir şey mi yaptım? @TÇB @Fraosary ona göre sileceğim.

Şu botu yaparken size özel olan kod var ya, şu çok haneli olan: "01230wa0d012da0sd0ae2a0" gibi. Onu silip yerine xxxxxxx yazıp kodu bize atmalısınız.
Galiba tokenden bahsettiniz.
[CODE lang="javascript" title="bot.js"] if (msg.content.toLowerCase() === 'ch!botbilgi')
msg.channel.send('Node.JS Versiyonu=v12 | Komut sayısı=10 | Kodlama dili=ch!kodlamadili | Lisans=ISC | Yapımcı=Poykisol61 (POYRAZ YILMAZ)')
//buraya parantez koymayı denedim
});

client.login('xxxxxxxxxxxxxx');[/CODE]

Hocam bunun dışında bir döngü olmalı... Neden böyle yaptığı hakkında hiçbir fikrim yok.

Önceden de yaşadım bir süre sonra durdu. Bu da inşallah durur zamanla.
Galiba bota nazar değdi. Güzel bir yapımcıyla konuştuk hata göremedi. Komutu sildik bot çalışıyor.

Son düzenleme:
Sebebi belli @Linuxginar Adam hata vermesin diye parantezleri silmiş silince de spam atıyor. Tabi bu şakasına. O parantezlerden az çekmedi @Poykisol61 . Çok komik bir hata.
Oraya parantez koyunca yukarıya da gerek. Düzeltilmiş hali:
JavaScript:
if (msg.content.toLowerCase() === 'ch!botbilgi') {
  }
Ben sana kaç kere dedim beni etiketle.
@The Anorak @Deliable bunlar hep sizin işiniz

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam kusura bakmayın çok bakmıyorum da

Bu arada çözüm olarak parantez kapanışından önce return; koymayı denediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…