Discord'da spam botu nasıl eklenir?

Iskorpitix

Hectopat
Yer
Battlefıeld!
MC-at ve mee6 botlarını ekledim ama spam engellemiyorlar.
Ve ben yönetici rolüne sahibim ama benim bir altımda role sahip birisi beni sağırlaştırıyor, bağlantımı kesiyor. Nasıl engellerim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
MEE6'nın arayüzüne girdiğiniz zaman plugins sekmesinden moderator modunu aktif edin başlangıçta aktif olarak görünmüyor. Aktif ettikten sonra moderator kısmına girince sayfanın en altına inin orada link, spammed, repeated gibi ifadeler olacak onları istediğin şekilde aktif edebilirsin. Örneğin delete message seçersen sadece spam yapılınca ya da link atılınca o mesajı siler.

Roller için de durum şu şekilde sen yönetici olsan da bulunduğun odanın özel ayarlarından bir kişiye bağlantıyı kes sustur gibi özellikler verirsen o odadaki herkese bunları uygulayabilir. Aynı şekilde genel rol ayarlarından da yetki vermişsen seni susturur odadan atar. Çözüm şu olabilir bir ses kanalı açarsın kanalın ayarlarından senin sesini susturanların ya da bağlantını kesenlerin yetkisini alırsın sana müdahele edemezler. Bunun geçerli olması için yetkisini sınırladığın kişilerin genel rol ayarlarında yönetici rolü olmaması gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı