Discord botu yazmak için nasıl bir yol izlenmeli?

LightTune

Femtopat
Yer
Muğla/Alanya/İstanbul/Konya/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Visual Studio Code ve Node.js kullanarak bir üniversite topluluğu için nasıl bot oluşturabilirim? Nasıl bir yol ilerlemeliyim veya istediğim şey için hazır bir altyapı var mı?
Önerilerinizi ve söylemlerinizi bekliyorum...
Şimdiden teşekkür ederim.

80-803501_javascript-logo-logo-de-java-script-png.png

concours-discord-cartes-voeux-fortnite-france-6.png

Visual_Studio_Code_1.35_icon.svg.png

1280px-Node.js_logo.svg.png

Buna bakmanızı öneririm.

Visual Studio Code ve Node.js kullanarak bir üniversite topluluğu için nasıl bot oluşturabilirim? Nasıl bir yol ilerlemeliyim veya istediğim şey için hazır bir altyapı var mı?
Önerilerinizi ve söylemlerinizi bekliyorum...
Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1452346

Eki Görüntüle 1452347

Eki Görüntüle 1452349

Eki Görüntüle 1452350

Öncelikle kullanacağın kütüphaneyi belirlemelisin ve öğrenmelisin ben Discord.py kullanıyorum gayet işimi görüyor.
Sonra yapacağın botun ne botu olacağına kadar vereceksin.
En son olarak kodlamaya başlayacaksın.

Discord botu yazarken arkadaşların da dediği gibi bir kütüphane belirlemelisiniz. Discord.js veya Pycord kullanabilirsiniz. Eğer daha önceden Python'la uğraştıysanız Pycord'u, daha önce JS ile uğraştıysanız Discord.js kullanabilirsiniz.

Discord botu yazarken arkadaşların da dediği gibi bir kütüphane belirlemelisiniz. Discord.js veya Pycord kullanabilirsiniz. Eğer daha önceden Python'la uğraştıysanız Pycord'u, daha önce JS ile uğraştıysanız Discord.js kullanabilirsiniz.
Önceden JS ile uğraştım öneriniz için teşekkür ederim.

İlginiz için teşekkürler.

JS deneyimin varmış. Basit birkaç node.js ve discord.js araştırması ile temel düzey aşina olmalısın. Daha sonra github üzerinden open source bir discord botu bulup fork edersin. Kendine göre ayarlarsın. Olur biter. Bu işler böyle ilerliyor. Önemli olan senin konuya hakimiyetin ne kadar?

Geri
Yukarı