Çözüldü Discord "Bu telefon numarası zaten kullanılıyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VIII.Edward

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yeni Discord hesabı açacaktım, ana hesabımdaki telefon numarasıyla kayıt oldum. Ve giriş yaptım. Bir de ne göreyim, ana Discord hesabımdan kendisi çıkış yapmış. Ben de giriş yapmaya çalışınca doğrulama kodu istedi. Ben de telefon numarasını girip doğrulama yapmaya çalıştım ama bu telefon numarası başka bir hesapta kullanılıyor hatası aldım. Ben de yeni kurduğum hesaptaki numarayı ana hesabımdaki telefon numarasından başka numara yaptım. Sonuç yine aynı. Discord'a ticket attım, dönüş bekliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not:
Ana hesabım uygulamada giriş yapılıydı, yeni kuracağım hesabı discord.gg yani "Google" üzerinden kuruyordum.
2. hesabı kurmamda kötü niyetli bir amaç yoktu.

Çözüm
Bende aynı sorunu yaşamıştım, yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta sonra telefon numarası kullanılabilir hale gelmişti ve geri eski hesabıma girmiştim.
Bugün yeni Discord hesabı açacaktım, ana hesabımdaki telefon numarasıyla kayıt oldum. Ve giriş yaptım. Bir de ne göreyim, ana Discord hesabımdan kendisi çıkış yapmış. Ben de giriş yapmaya çalışınca doğrulama kodu istedi. Ben de telefon numarasını girip doğrulama yapmaya çalıştım ama bu telefon numarası başka bir hesapta kullanılıyor hatası aldım. Ben de yeni kurduğum hesaptaki numarayı ana hesabımdaki telefon numarasından başka numara yaptım. Sonuç yine aynı. Discord'a ticket attım, dönüş bekliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Not:
Ana hesabım uygulamada giriş yapılıydı, yeni kuracağım hesabı discord.gg yani "Google" üzerinden kuruyordum.
2. hesaba eklemeye çalışıyorsanız, numara sadece tek hesaba eklenebilir.

Not:
Zaman aşımına uğramış olabilir.

1 telefon numarası sadece bir hesaba eklenebilir. Beklemek zorundasınız.
Hesapta ki numarayı değiştirdim zaten hocam, tek hesapta tek telefon numarası var.
2. hesaba eklemeye çalışıyorsanız, numara sadece tek hesaba eklenebilir.
Bende aynı sorunu yaşamıştım, yanlış hatırlamıyorsam 1 hafta sonra telefon numarası kullanılabilir hale gelmişti ve geri eski hesabıma girmiştim.
Teşekkürler hocam bugün sağ salim girebildim hesabıma.

Bende de oldu burada bir şeyler ters dönüyor dediğinde telefon numaramı yazdım ama başa hesapta kullanılıyor dedi discordddan çıktıktaan 1 saat veya 3 saat sonra hesaba tekrar giriş yapabildim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı