Discord BUG adlı botun yaptıkları

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, konuya yüzeysel gireceğim. Her şeyi ekran alıntılarında bulabilirsiniz. Küfürlü yerleri sansürledim.
Bu bot gelip bizimle dalga geçiyor. Hacked maked bir şeyler oluyor. Beni birisi yönetmiyor diyor. Ama nedense süper bir güçmüş gibi bizim söylediğimiz şeylere çok mantıklı bir cevap veriyor insan gibi. Konu troll değil. Troll deyip boş mesaj atmayın. Bilgisi olan yazabilir mi? Sizin başınıza hiç böyle bir olay geldi mi?

Ekran Görüntüsü (207).png

Ekran Görüntüsü (208).png

Ekran Görüntüsü (209).png

Ekran Görüntüsü (210).png

Ekran Görüntüsü (211).png

Ekran Görüntüsü (212).png

Ekran Görüntüsü (213).png

Ekran Görüntüsü (214).png

Ekran Görüntüsü (215).png

Umarım sadece bir şakadır. Resimlerin üstüne tıklayın büyür.

Arkadaşlar, konuya yüzeysel gireceğim. Her şeyi ekran alıntılarında bulabilirsiniz. Küfürlü yerleri sansürledim.
Bu bot gelip bizimle dalga geçiyor. Hacked maked bir şeyler oluyor. Beni birisi yönetmiyor diyor. Ama nedense süper bir güçmüş gibi bizim söylediğimiz şeylere çok mantıklı bir cevap veriyor insan gibi. Konu troll değil. Troll deyip boş mesaj atmayın. Bilgisi olan yazabilir mi? Sizin başınıza hiç böyle bir olay geldi mi?

Eki Görüntüle 1488199

Eki Görüntüle 1488200

Eki Görüntüle 1488201

Eki Görüntüle 1488202

Eki Görüntüle 1488203

Eki Görüntüle 1488204

Eki Görüntüle 1488205

Eki Görüntüle 1488206

Eki Görüntüle 1488207

Kendi kendisi öğreniyor, bu tarz botlar var hocam. İnsanlarla konuşup gelişiyor denebilir.

Eki Görüntüle 1488199

Eki Görüntüle 1488200

Eki Görüntüle 1488201

Eki Görüntüle 1488202

Eki Görüntüle 1488203

Eki Görüntüle 1488204

Eki Görüntüle 1488205

Eki Görüntüle 1488206

Eki Görüntüle 1488207

Google asistan ya da Siri gibi düşünün bunu.

Kendi kendisi öğreniyor, bu tarz botlar var hocam. İnsanlarla konuşup gelişiyor denebilir.

Google asistan ya da Siri gibi düşünün bunu.

Hocam Discord bug'ı anlarım uygunsuz içerik yollayan bot da var. O nasıl oluyor onu anlamadım. Nasıl kurtulabiliriz bu illetten? Üyeler yerinde de gözükmüyor.

Birisinin yönettiği kesin. Ya da muhtemelen klasik yapay zeka botudur. Öğrendiklerini yazar.
İkide bir PP değiştiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Discord bug'ı anlarım uygunsuz içerik yollayan bot da var. O nasıl oluyor onu anlamadım. Nasıl kurtulabiliriz bu illetten? Üyeler yerinde de gözükmüyor.

Hocam onu ben de bilemedim işte, o zaman birisi sizinle dalga geçiyor olabilir. Modlardan birisi ekliyor olabilir botları belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onu ben de bilemedim işte, o zaman birisi sizinle dalga geçiyor olabilir. Modlardan birisi ekliyor olabilir botları belki.
Hocam bugün başka sunucuda arkadaşım ekledi. Aynısını yaptı. Bana haber de verdi. Ben bir sorayım birisi mi eklemiş diye. Ama arkadaşımın botunda hakkında kısmı da vardı. Boş olsa da vardı. Bunun adı DISCORD BUG #0000.

Rapor eden arkadaş ne düşünüyor acaba? Burada cevap veriyoruz arkadaşta sansürlü bir şekilde yazıyor düzgünce.

Hocam Discord Bug'ı anlarım da s*kiş makinesi diye bot da var. O nasıl oluyor onu anlamadım. Nasıl kurtulabiliriz bu illetten? Üyeler yerinde de gözükmüyor.

Hocam onlar webhook o zaman. Webhook'a yetkili olan kimse o yapıyor. %100 troll. Eğer bot unvanı varsa ve kullanıcı listesinde yoksa o zaman webhook'tur. Webhook'a yetkili olan kişiler istediği gibi bottan istediğini yazabilir.

Hocam onlar webhook o zaman. Webhook'a yetkili olan kimse o yapıyor. %100 troll. Eğer bot unvanı varsa ve kullanıcı listesinde yoksa o zaman webhook'tur. Webhook'a yetkili olan kişiler istediği gibi bottan istediğini yazabilir.

Webhook değil.
Ben o SW'nin sahibiyim ve webhook yok.

Geri
Yukarı