Discord BUG adlı botun yaptıkları

Hocam o zaman niye arkadaş üye listesinde yok diye söylüyor ve Bot'un tagı #0000 olarak gözüktüğünü iddia ediyor? Herhangi bir bot'un tag'ı #0000 olamaz. Ben mi yanlış anladım yoksa ya da arkadaş mı yalan söylüyor?
Hocam birisi kontrol ediyor. İlk başta bot gibi mesajlar yazıyordu da son zamanlarda birisinin kontrol ettiği belli oldu iyice. Ama kim kontrol ediyor bilmiyoruz.

Hocam birisi kontrol ediyor. İlk başta bot gibi mesajlar yazıyordu da son zamanlarda birisinin kontrol ettiği belli oldu iyice. Ama kim kontrol ediyor bilmiyoruz.

Hocam webhooklar istediği gibi kontrol edilebilir. Webhook bazen kötü amaçlarla kullanılabiliyor. Bot'un tagı #0000 ise sunucu sahibinin entegrasyonlardan webhooklara bakması lazım. Çünkü herhangi bir botun custom tagı olamaz. Mesela benim de kendi geliştirdiğim bir botum var Discord'da fakat onun tagı #0000 değil. Her botun tagı random olur.

Hocam o zaman niye arkadaş üye listesinde yok diye söylüyor ve Bot'un tagı #0000 olarak gözüktüğünü iddia ediyor? Herhangi bir bot'un tag'ı #0000 olamaz. Ben mi yanlış anladım yoksa ya da arkadaş mı yalan söylüyor?
Webhook’lara baktım ve boştu
Botun tagi de #0000’dı
Serverın kurucusu benim
Herşeye erişimim var
İkimiz de yalan söylemiyoruz

Geri
Yukarı