Discord çalışanı olduğunu iddia eden birinin tehdit etmesi

Merhaba bana arkadaşım demişti kötü yazılımlı bot yapıp kurucuya benim ID mi yazarlarsa suç benim olurmuş bu ümkünmü peki?

Discord çalışanları zeki ve terbiyeli insanlardır. Merak etmeyin, bir şey olmaz. Yalan söylüyordur.

Merhaba bana arkadaşım demişti kötü yazılımlı bot yapıp kurucuya benim ID mi yazarlarsa suç benim olurmuş bu ümkünmü peki?
Bot bile yapmadıysanız bu olaylarla ilgilenen destek ekibi sizi değil onu banlarlar spam diye . Çok uğraşasım var. Ama tutuyorum kendimi.

Bot bile yapmadıysanız bu olaylarla ilgilenen destek ekibi sizi değil onu banlarlar spam diye . Çok uğraşasım var. Ama tutuyorum kendimi.

Evet bot yapmadım ama benim adıma bot yapsalar suçlu ben olmaz mıyım?

Evet bot yapmadım ama benim adıma bot yapsalar suçlu ben olmaz mıyım?

Sizin adınıza bot yapamazlar. Geliştirici olayı var Discord'da. Sizin hesabınız üzerinden bot yapmaları gerekir.

Sizin adınıza bot yapamazlar. Geliştirici olayı var Discord'da. Sizin hesabınız üzerinden bot yapmaları gerekir.
ozaman hesabımı çalmaları gerekir hesabım çalınırsada sorumlu ben olmam heralde yani çalındığını kanıtlarım demi?

ozaman hesabımı çalmaları gerekir hesabım çalınırsada sorumlu ben olmam heralde yani çalındığını kanıtlarım demi?
Siz 2 adımlı doğrulama ekleyip sağlam bir şifre oluşturursanız 10 yıl uğraşsalar giremezler. Şifrenizi falan da kimseyle paylaşmayın. O tür durumlarda Discord Destek Ekibi yardımcı olmaz diye biliyorum.

Siz 2 adımlı doğrulama ekleyip sağlam bir şifre oluşturursanız 10 yıl uğraşsalar giremezler. Şifrenizi falan da kimseyle paylaşmayın. O tür durumlarda Discord destek ekibi yardımcı olmaz diye biliyorum.

Onları açtım ama eğer bir şeklde çalarlarsa nasıl kanıtlarımhesaba erişimimin olmadığını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…