Discord Canary nedir?

Discord'un test uygulaması, Discord test olarak düşünün. Daha açıklayıcı olmak gerekirse yeni gelecek bir özelliğin Discord canary de denendikten sonra normal Discord'a eklenmesidir.

Hortlatıyorum, Discord öncelikle yeni özelliklerini Canary'e, sonrasında Ptb'ye ve en sonunda stable yani bildiğimiz Discord'a getirir.
Bu esnada gelen özellik %99'a kadar hatalarından arındırılır.
Canary önermem ama yeni özellikleri merak ediyorsanız ptb indirebilirsiniz. Discord sürümleri ayrıdır aynı Chrome gibi sen Discord, Discord ptb, Discord canary indirsen dahi ayrı olarak indirilirler ve birbirlerine karışmazlar.

Hortlatıyorum, Discord öncelikle yeni özelliklerini Canary'e, sonrasında Ptb'ye ve en sonunda stable yani bildiğimiz Discord'a getirir.
Bu esnada gelen özellik %99'a kadar hatalarından arındırılır.
Canary önermem ama yeni özellikleri merak ediyorsanız ptb indirebilirsiniz. Discord sürümleri ayrıdır aynı Chrome gibi sen Discord, Discord ptb, Discord canary indirsen dahi ayrı olarak indirilirler ve birbirlerine karışmazlar.
Teşekkür ederim.
PTB ile Canary'nin özellikleri aynı mı?
Bir de Discord Development Version var. O nedir?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.
Ptb ile Canary'nin özellikleri aynı mı?
Bir de Discord development version var. O nedir?

Dediğim gibi, önce özellikler Canary'e gelir sonra Ptb'ye gelir ve en sonunda Stable'a gelir. Bu esnada sürekli, gelen özelliğin hataları arındırılır. Development versiyonu ise. Bilmiyorum fakat araştırmalarım doğrultusunda ya Canary'den önce yeni özellikleri alıyor, ya da geliştiriciler için ekstra özellikler sunuyor.

Yıllardır Discord Canary kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Çoğu değişiklik önceden geliyor.

Kankam anlamayacak bir şey yok. O ortam hataları da içerebilir adı üstünde deneme.
Sana ekstra olarak vadettikleri hiçbir şey yok. Sadece gelecek güncellemeler hakkında deneme yapıyorlar insanlar bunu seviyor mu ya da ne gibi açıkları var kontrol etmeleri için...

Yeni konular

Geri
Yukarı