Discord "CAPTCHA" nasıl kapatılır?

soulancestor

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir Discord kullanırken her yeni kişiye gönderdiğim mesajda CAPTCHA çıkıyor. Daha doğrusu robot olmadığını kanıtla ekranı. Bunu nasıl engelleyebilirim ya da CAPTCHA kapatmanın bir yolu var mıdır?

Not: Browser üzerinden ve uygulamadan denedim sorun hala devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir Discord kullanırken her yeni kişiye gönderdiğim mesajda CAPTCHA çıkıyor. Daha doğrusu robot olmadığını kanıtla ekranı. Bunu nasıl engelleyebilirim ya da CAPTCHA kapatmanın bir yolu var mıdır?

Burdaki ayarları şuanki gibi yapın bir.
1649504734948.png

@soulancestor Böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Bot olmadığını kanıtlamak için, hesap ayarlarından e-posta doğrulaması ve telefon numarası eklemeyi deneyebilirsin.

e-posta ve iki aşamalı doğrulama yaptım. Ama hala devam ediyor. Gerçi önceki telefon olan hesabımda da yapıyordu bir de telefonu ekliyim belki düzelir.

Merhaba arkadaşlar,

Hortlatıyorum sorunu çözdün mü?

Eğer sunuculara katılırken sürekli CAPTCHA doğrulaması yapmanız isteniyorsa, yüksek ihtimalle Discord tarafından spammer flag almışsınızdır veya kullandığınız mail domaininden kaynaklı olabilir. Outlook veya Hotmail kullanıyorsanız, bu domainler Discord tarafından flaglanmıştır. Bu durumda, sunuculara giriş yaparken sürekli CAPTCHA doğrulaması yapmanız gerekir. Ancak Gmail kullanıyorsanız, böyle bir durumla karşılaşacağınızı sanmıyorum, çünkü Gmail flaglı değil.

Discord ile ilgili başka sorularınız varsa seve seve cevaplarım :)

Eğer sunuculara katılırken sürekli CAPTCHA doğrulaması yapmanız isteniyorsa, yüksek ihtimalle Discord tarafından spammer flag almışsınızdır veya kullandığınız mail domaininden kaynaklı olabilir. Outlook veya Hotmail kullanıyorsanız, bu domainler Discord tarafından flaglanmıştır. Bu durumda, sunuculara giriş yaparken sürekli CAPTCHA doğrulaması yapmanız gerekir. Ancak Gmail kullanıyorsanız, böyle bir durumla karşılaşacağınızı sanmıyorum, çünkü Gmail flaglı değil.

Discord ile ilgili başka sorularınız varsa seve seve cevaplarım :)

Sunucuya girerken değil birine yazarken CAPTCHA çıkıyor Gmail adresim kendi mail adresim telefon numaramıda doğruladım ancak bazı sunucularda spam yaptım spammer flagı aldığımı nereden görebilirim mesajlarımda muhtemelen spammer yapıyor gibi bir şeyde demiyor.

Son düzenleme:
Sunucuya girerken değil birine yazarken CAPTCHA çıkıyor Gmail adresim kendi mail adresim telefon numaramıda doğruladım ancak bazı sunucularda spam yaptım spammer flagı aldığımı nereden görebilirim mesajlarımda muhtemelen spammer yapıyor gibi bir şeyde demiyor.

Eğer spammer flag yediysen birisine yazarken de CAPTCHA çıkması normal.

Chate mesaj attığın zaman. Discord "bu kullanıcı spammer gibi gözüküyor" gibi bir şey söyler.

Eğer spammer flag yediysen birisine yazarken de CAPTCHA çıkması normal.

Chate mesaj attığın zaman. Discord "bu kullanıcı spammer gibi gözüküyor" gibi bir şey söyler.

Yok işte onu denedim öyle bir şey gözükmüyor zaten capchta birkaç gün sonra kendi kendine gitti artık gelmiyor iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı