Discord "CAPTCHA" nasıl kapatılır?

Hotmail ve Outlook, kaliteli domainler olmalarına rağmen, üretimi oldukça basit olan domainlerdir. Bu yüzden, çoğu platform, Discord da dahil olmak üzere, Outlook, Hotmail gibi domainlerle oluşturulmuş hesaplara, en basit hatalarda bile spammer flag atar.
Peki kötü internetle üst üste resim uploadlamaya çalışmak spam filtresini tetikler mi?

Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir Discord kullanırken her yeni kişiye gönderdiğim mesajda CAPTCHA çıkıyor. Daha doğrusu robot olmadığını kanıtla ekranı. Bunu nasıl engelleyebilirim ya da CAPTCHA kapatmanın bir yolu var mıdır?

Not: Browser üzerinden ve uygulamadan denedim sorun hala devam ediyor.
Eğer birine çok mesaj attıysanız veya aynı mesajı birden çok kişiye attıysanız normal.

Kısa bir süre içerisinde çok fazla gönderdiyseniz evet olabilir.

Hortlatıyorum aynı sorun bende de var fakat lakin robot olmadığını kanıtla doğrulamasını yap tikine tıklayınca bir daha aynı ekran geliyor.

Hortlatıyorum aynı sorun bende de var fakat lakin robot olmadığını kanıtla doğrulamasını yap tikine tıklayınca bir daha aynı ekran geliyor.

Aynı sorun bende de var güncel olarak " sabah bir anda telefondan ve PC'den Discord çıkış yaptı girince böyle bir sorun yaşadım.

Geri
Yukarı