Discord checking for updates de kalıyor

Vesco

Centipat
Son iki gündür Discord'da bir problem var. Son iki günde yalnızca bir kere girebildim. Discord "checking fo updates" bölümünde kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Son iki gündür Discord'da bir problem var. Son iki günde yalnızca bir kere girebildim. Discord "checking fo updates" bölümünde kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

Yanlış hatırlamıyorsam eğer Discord-sağ tık-dosya konumunu aç-Update.exe-yeniden adlandır-Update1.exe yapman lazım.

*Checking for uptade* Yazısı interneten dolayı öyle, internetiniz nedir? (Kablonet)

*Checking for Update* yazısı interneten dolayı öyle, benim internetiniz nedir? (Kablonet)

Buna bakabilirsin.

Yanlış hatırlamıyorsam eğer Discord-sağ tık-dosya konumunu aç-Update.exe-yeniden adlandır-Update1.exe yapman lazım.
*Checking for Update* yazısı interneten dolayı öyle, benim internetiniz nedir? (Kablonet)

Ayrıca Kablonet kullanan arkadaşlar bu ara sıkıntı yaşıyor Kablonet'te bir sorun var.

Benim de kablonet ben de aynı problemi yaşıyorum. Bugün itibariyle düzeldi ama ara ara yine internetim gidip geliyor. Aralıksız arıza kaydı bırakıyorum bir gelişme olmadı hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı